Czy zapraszać współpracowników na ślub?

„Waham się, jakie rozwiązanie będzie najlepsze”.
Czy zapraszać współpracowników na ślub?
Fot. pexels
28.11.2023

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad pewną kwestią dotyczącą organizacji mojego ślubu. Nie wiem, czy zapraszać na niego kolegów i koleżanki z pracy.

Pracuję w stosunkowo dużym zespole i utrzymuję dobre, ale głównie profesjonalne relacje z większością współpracowników. Z niektórymi łączy mnie bliższa znajomość, ale nie jestem pewna, czy to wystarczający powód, aby zaprosić ich na tak osobiste wydarzenie, jakim jest ślub.

Zobacz także: Czy zostawiać wózek dziecięcy na klatce?

Martwię się dodatkowo, że jeśli zaproszę tylko niektórych współpracowników, może to wywołać jakieś napięcia lub poczucie wykluczenia. Z drugiej strony, zaproszenie całego zespołu znacznie zwiększyłoby liczbę gości i koszty wesela, co jest dla mnie istotnym aspektem.

Będę wdzięczna za wszelkie rady lub wskazówki, jak podejść do tej sytuacji. Czy powinnam zapraszać współpracowników na ślub, czy lepiej ograniczyć listę gości do rodziny i najbliższych przyjaciół?

Ania

Czy zapraszać współpracowników na ślub? Zagłosuj:

11 % tak
89 % nie

Polecane wideo

10 najlepszych kolorów włosów dla kobiet. Pierwsze miejsce w rankingu to spore zaskoczenie
10 najlepszych kolorów włosów dla kobiet. Pierwsze miejsce w rankingu to spore zaskoczenie - zdjęcie 1
Komentarze (24)
Ocena: 4.92 / 5
gość (Ocena: 5) 02.12.2023 13:12
Zaproś wszystkich kolegów to przetrzepią ci dywan.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.12.2023 23:00
Na wesele? Tylko przyjaciół, a nie bliskich. Kolegów możesz zaprosić na ślub (jeśli ich lubisz), i tak pojawi się pewnie "delegacja", a nie całe biuro.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.11.2023 18:52
Nie zaprasza się całego teamu na wesele
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 3) 29.11.2023 15:15
zawsze możesz zaprosić ich tylko do kościoła, nie musisz zapraszać ich na przyjęcie weselne. Wesele jest dla rodziny i przyjaciół, a nie dla znajomych czy kolegów z pracy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.11.2023 04:28
Ja bym nie zapraszała, później słuchać te komentarze co i jak było, pokazywanie zdjęć, filmików bez sensu,tak Ty pokażesz co uzasz za właściwe, no i jeszcze jakby coś się wydarzyło na ślubie "dziwnego" to od razu też idzie plota po ludziach w pracy , zanieść ciasto z wesela do pracy i tyle, tym bardziej że z tego co piszesz nie masz tam mega zaufanych osób
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie