Czy powiedzieć mu, że już mnie nie pociąga?

„Zmuszam się do intymności i mam już tego dość”.
Czy powiedzieć mu, że już mnie nie pociąga?
Fot. pexels
22.11.2023

Na początku związku Piotrek bardzo się o mnie starał i zabiegał. Prawił mi komplementy, ale przede wszystkim dbał też o swój wygląd. Podobał mi się. Po trzech latach związku po tamtym facecie nie ma już śladu. Mieszkamy razem, a on najwyraźniej doszedł do wniosku, że „jestem już zaklepana” i nie trzeba się o mnie starać.

Przytył, chodzi ciągle w poplamionych dresach i dziurawych skarpetach. To nie jest przyjemny widok. Jak mam być szczera, to on już mnie w ogóle nie pociąga fizycznie i zmuszam się za każdym razem do intymności. Mam już tego dość.

Zobacz także: Chłopak potrafi zmieniać nasze plany ze względu na swoją mamę

Nadal go kocham, zależy mi na nim, chciałabym, żeby był taki, jak dawniej. Wysportowany, pachnący. Mówiłam mu: zapisz się na siłownię, wyrzuć do prania bluzkę, jak jest brudna. Nie działa. Po co ćwiczyć, skoro można piwo wypić na kanapie i obejrzeć ze mną jakiś serial.

Poza zaniedbanym wyglądem to fajny facet. Wiem, że mnie nie zdradzi, nie oszuka. Czuję się przy nim bezpiecznie, ale nie ma już tej iskry, co na początku. Nie chcę go ranić, ale może dotrze do niego, jak powiem wprost, że mnie nie pociąga?

Ala

Czy powiedzieć mu, że już mnie nie pociąga? Zagłosuj:

85 % tak
15 % nie

Polecane wideo

Które zawody sprzyjają niewierności najbardziej?
Które zawody sprzyjają niewierności najbardziej? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Katarzyna (Ocena: 5) 22.11.2023 20:03
Ty go już po prostu nie kochasz. Widzisz w nim jedynie dobrego ale zaflejtuszonego człowieka. Przed Tobą rozstanie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.11.2023 18:44
Chcesz spalić wszystkie mosty za sobą? A może lepiej powiedzieć: chciałabym, żebyś starał się o siebie zadbać, tak jak na początku naszej relacji. Czuję, że przestało Ci na mnie zależeć.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie