Czy dać szansę facetowi, który miał dwa rozwody?

„Zależy mi na ślubie, a on twierdzi, że byłby gotowy ożenić się trzeci raz”.
Czy dać szansę facetowi, który miał dwa rozwody?
Fot. pexels (Cottonbro)
01.11.2023

Zaczęłam się niedawno spotykać z Adamem. Jest kilka lat starszy ode mnie i zdecydowanie bardziej doświadczony w kwestiach damsko-męskich. Ja nigdy nie byłam nawet zaręczona, a on już dwukrotnie był żonaty. Oba rozwody są już sfinalizowane.

Wiem, jak ludzie mogą go postrzegać. Może się wydawać niestały w uczuciach, ale on po prostu źle trafiał. Pierwsza żona zaszła w ciążę, jak byli w klasie maturalnej. Rodzice stwierdzili, że ślub być musi, a Adam się nie sprzeciwiał. Małżeństwo rozpadło się po 3 latach. Z drugą żoną poznał się na studiach i ta relacja również nie przetrwała. Małżeństwo trwało w sumie 10 lat, ale ona nie mogła zajść w ciążę. Jemu to nie przeszkadzało, jej tak i jakoś to ich oddaliło od siebie.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku nie ufają mężczyznom. Przez to nie potrafią zbudować związku

Nasza relacja nie trwa może długo, bo dopiero pół roku, ale Adam wydaje mi się szczerym, dobrym facetem. Wie, bo mówię to od początku, że chciałabym wyjść kiedyś za mąż i nie wyobrażam sobie życia na kocią łapę latami. Powiedział, że on byłby gotowy ożenić się trzeci raz i wcale nie zniechęcił się do tej instytucji. Uważa, że do trzech razy sztuka i trzeba po prostu znaleźć tę właściwą osobę.

Skłamałabym, gdybym powiedziała, że jego dwa rozwody mnie nie obchodzą. Gdzieś tam z tyłu głowy jest strach, co ludzie powiedzą. Póki co mówiłam o tym tylko bratu, rodzicom jakoś się wstydzę. Wiem, że teraz są inne czasy i jest dużo rozwodów, ale podwójny rozwodnik nie brzmi zbyt atrakcyjnie.

Iść za głosem serca czy rozumu?

Justyna

Czy dać szansę facetowi, który miał dwa rozwody?

44 % tak
56 % nie

Polecane wideo

Horoskop miłosny na LISTOPAD ♥
Horoskop miłosny na LISTOPAD ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (14)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.11.2023 17:50
Dać szansę, ale nie zgadzać się na ślub od razu, nie dać się namówić też na dziecko... Jak wytrzyma powiedzmy dwa lata, to zadecydować dalej.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.11.2023 07:03
Dać mozesz….nie musi to być szansa ale możesz.
odpowiedz
Alex (Ocena: 5) 03.11.2023 22:54
Mógł, dwa razy trafić na złe kobiety, to bardzo prawdopodobne. Ja bym dała kolejną szansę, gdyby facet byłby szczerze za mną.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.11.2023 20:20
Daj szansę, ale też daj czas. Nie leć przed otłarz po pół czy roku znajomości. I obserwuj w międzyczasie. Założę się że typowy "babiarz" nie wytrzyma roku z jedną kobietą.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.11.2023 12:46
Od rozwódek i bab z dzieckiem należy trzymać się z daleka. To mina gorsza niż przeciwczołgowa. Taniej wyjdzie isc na dziffffki.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie