Czy to normalne, że nasze kłótnie trwają nawet przez kilka godzin?

„Jestem po nich psychicznie wykończona”.
Czy to normalne, że nasze kłótnie trwają nawet przez kilka godzin?
Fot. Unsplash
03.10.2023

Zacznę od tego, że naprawdę kocham Piotrka. To jedyny facet, przy którym czuję się wyjątkowo. Potrafi zachowywać się jak książę z bajki i być bardzo romantyczny. Często słyszę od niego komplementy, zaskakuje mnie drobnymi niespodziankami. Potrafi być czuły, kochający, wspierający. Jednocześnie sytuacja zmienia się o 180 stopni, kiedy dochodzi między nami do kłótni. Każda przebiega identycznie. Kłócimy się przez kilka godzin. Ostatnio przez 6, w środku nocy.

Zobacz także: Czy masz w sobie coś z psychopaty? Rozstrzyga to „dylemat wagonika”

Ja jestem wykończona psychicznie, zaczynam płakać, prosić, żebyśmy już przestali rozmawiać i wrócili do spornych kwestii następnego dnia, ale on nie daje za wygraną. Ciągle mówi, mówi, mówi, a mnie głowa od tego puchnie. Nie pomaga to, że lecą mi łzy i że staram się załagodzić sytuację. Nawet jak mam rację to i tak muszę w końcu powiedzieć, że się myliłam, bo inaczej kłótnia się nie kończy. Po niej znowu zaczyna być cudownie.

Pierwszy raz jestem z kimś, kto kłóci się przez wiele godzin, do upadłego wręcz. Czy to jest normalne? Wydaje mi się, że nie, ale kompletnie nie wiem, jak to przerwać. Prośby i łzy nie pomagają.

Kasia

Czy kłócisz się z partnerem przez wiele godzin? Zagłosuj:

20 % tak
80 % nie

Polecane wideo

Horoskop miłosny na październik ♥
Horoskop miłosny na październik ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 3.86 / 5
gość (Ocena: 5) 31.10.2023 21:08
POIU Chcę opowiedzieć światu o wspaniałym człowieku, doktorze Agbazarze z AGBAZARA TEMPLE, który wniósł radość do mojego małżeństwa po 2 latach rozwodu z mężem i czwórką dzieci. Zrobiłam wszystko, aby przywrócić ich do mojego życia, ponieważ bardzo ich kocham tak bardzo, że w zeszłym miesiącu przyjaciel przedstawił mnie rzucającemu zaklęcia, który zrobił wszystko duchowo i sprowadził je z powrotem w ciągu 48 godzin, teraz jesteśmy razem i szczęśliwi jeszcze bardziej niż wcześniej. Możesz skontaktować się z tym wspaniałym rzucającym zaklęcia, aby rozwiązać własne problemy w związku, za pośrednictwem poczty elektronicznej, tak jak ja to zrobiłem na: WHATSAPP ( agbazara @ gmail . com ) LUB zadzwoń pod numer: WHATSAPP ( +234 810 410 2662 )LKIOO
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 04.10.2023 19:39
Wał jom na dziurę.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.10.2023 12:32
To narcyz, a moze psychopata, skoro nie ma w nim krzty empatii, skoro widzi Twoj bol i nie przestaje. A przestaje dopiero jak sie lamiesz i przepraszasz. Odejdz od niego poki masz na to sile!!! Potem bedzie coraz gorzej odejsc.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.10.2023 17:38
Uni uh uuuh hurtownia h i tak
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.10.2023 13:00
To jest nienormalne...jak można się tyle kłócić?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie