Czy zatrudnić się u przyjaciółki?

„Potrzebuję dodatkowych pieniędzy, ale nie wiem, czy to dobry pomysł”.
Czy zatrudnić się u przyjaciółki?
Fot. pexels
28.09.2023

Koszty życia ostatnio bardzo wzrosły i na pewno wiecie, o czym mówię. Ceny w sklepach, czynsz, kredyt. Coraz trudniej mi spiąć domowy budżet, a jestem singielką. Nikt mi finansowo nie pomaga, muszę utrzymywać się sama. Ostatnio poskarżyłam się na to mojej przyjaciółce. U niej sprawa wygląda inaczej. Ona prowadzi swoją firmę i dobrze jej się wiedzie.

Zobacz także: Mój związek rozpadł się przez kłótnie o pieniądze

Zaproponowała, że mogłabym u niej dorobić. Coś tam wiem o jej branży, ale na pewno nie jestem ekspertem. W dodatku wiem, że ona jest pracoholikiem i ma ogromne wymagania. Z jednej strony jestem wdzięczna za jej propozycję, z drugiej trochę się obawiam. Nie wiem, czy uda mi się połączyć dwa etaty. Nie wiem też, jak to wpłynie na naszą przyjaźń. Nie chciałabym się z nią kłócić, czy spierać, a ona ma trudny, twardy charakter. Próbowałam znaleźć dodatkową pracę, ale ofert jest mało, a stawki są głodowe.

Spróbować w firmie przyjaciółki, mimo że mam przeczucie, że to zły pomysł?

Wiktoria

Zagłosuj:

30 % tak
70 % nie

Polecane wideo

Jest jedną z najpiękniejszych sportsmenek na świecie. Ma 24 lata i pochodzi z Niemiec
Jest jedną z najpiękniejszych sportsmenek na świecie. Ma 24 lata i pochodzi z Niemiec - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 30.09.2023 15:23
Nie. Jeśli się w pracy pokłócicie, to będzie kwas w waszej relacji i to będzie miało negatywny wpływ na waszą przyjaźń,która zapewne po czasie się rozpadnie przez konflikty służbowe.A wnioskuje to z tego, że napisałaś jaki charakter ma twoja przyjaciółka w stosunku do swoich pracowników. Ty będziesz miała do niej urazę, a ona będzie dumna jak paw,że tobą rządzi bo jest twoją szefową, dlatego twoje obawy są uzasadnione. Daj sobie spokój i zatrudnij się u kogoś obcego.
odpowiedz
Hhh (Ocena: 5) 29.09.2023 08:27
Nie i jeszcze raz nie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.09.2023 16:42
Problem i rozterki to ona będzie mieć, nie ty. To ona będzie się gryzła w język, żeby przypadkiem ci nie zwrócić uwagi, bo przyjaźń…
odpowiedz
Pało (Ocena: 1) 28.09.2023 10:01
Koniecznie się zatrudnij u przyjaciółki. Koniecznie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie