Czy kumplujesz się ze swoim eks?

„Myślicie, że da się kolegować z eks bez żadnych podstekstów?”
Czy kumplujesz się ze swoim eks?
Fot. Unsplash
26.09.2023

Zastanawiam się, jak wyglądają u was relacje z waszymi eks. Utrzymujecie ze sobą jakikolwiek kontakt? Przyjaźnicie się? Albo sypiacie ze sobą mimo zerwania?

Ja mam za sobą cztery poważne związki i nigdy nie kumplowałam się po rozstaniu z żadnym ze swoich chłopaków. Nie było znaczenia, czy zrywałam ja, czy oni. Po prostu po rozstaniu nasze drogi rozchodziły się i zupełnie przestawaliśmy się do siebie odzywać. U dwóch wiem, co się dzieje, bo wciąż mamy się na social mediach, ale nie piszemy do siebie, ani nie dzwonimy. Dwaj pozostali to dla mnie obecnie tajemnica, bo mają prywatne profile, więc nawet nie wiem, co u nich.

Zobacz także: Partner zaczął wyciągać ode mnie pieniądze. Czuję się nie jak jego przyszła żona, a sponsorka

Ostatnio rozmawiałam o tym z przyjaciółką, która ma relację typu friends with benefits ze swoim byłym. Z innym ma kontakt przy okazji urodzin i świąt, bo zawsze sobie składają życzenia.

Myślicie, że da się kolegować z eks bez żadnych podstekstów? I w ogóle warto taki kontakt utrzymywać z osobą, która kiedyś była nam bliska, ale z jakichś powodów relacja nie wyszła?

Sylwia

Czy kumplujesz się ze swoim eks? Zagłosuj:

35 % tak
65 % nie

Polecane wideo

5 zachowań, które źle wpływają na nową relację
5 zachowań, które źle wpływają na nową relację - zdjęcie 1
Komentarze (10)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 26.09.2023 08:49
Nie mam ex. Mam od 18 lat jednego i jedynego chłopa.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 26.09.2023 00:41
Mam męża i dziecko, a gdzieś raz w roku ja lub mój ex napiszemy do siebie coś w stylu: " co u Ciebie". Wymieniamy kilka wiadomości i znowu rok spokoju. On też ma żonę i dziecko. Tylko, że nas wielka miłość nie łączyła, raczej w miarę dobry seks i tyle. Zawsze byliśmy bardziej przyjaciółmi niż zakochaną parą.
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie