Czy pozwalacie, by zwierzęta spały z Wami w łóżku?

„Ja nie mam z tym problemu, mój facet przeciwnie”.
Czy pozwalacie, by zwierzęta spały z Wami w łóżku?
Fot. pexels (Abby Kihano)
13.09.2023

Tydzień temu przygarnęłam bezdomnego psiaka. Szczeniak był głodny i brudny. Nie mogłam zostawić go tak po prostu na ulicy. Od dziecka byłam zawsze uczona empatii wobec zwierząt. W moim rodzinnym domu zawsze były koty i psy. Kiedy więc zobaczyłam zalęknionego pieska na ulicy, od razu chciałam mu pomóc.

Zobacz także: Czy zwrócić uwagę przyjaciółce, że ciągle mnie kopiuje?

Zabrałam go do weterynarza, nakarmiłam, umyłam. Nie było mowy, żebyśmy z partnerem oddali go do schroniska. Oboje zgodziliśmy się na to, że Snoopy zostaje z nami. Po tygodniu to zupełnie inny pies. Ufny, grzeczny, zadbany. Kocha nas, a my jego.

Jestem tylko ciekawa, jak na przykład u was wygląda kwestia spania z psem w łóżku. Ja nie mam z tym problemu, mój facet przeciwnie. Tak jak wspominałam, w moim domu rodzinnym było pełno zwierząt i po prostu jestem przyzwyczajona do tego, że wskakiwały do mojego łóżka, kiedy tylko chciały. Partner wygania jednak Snoopiego i każe mu spać na posłaniu na ziemi. Chciałabym go przekonać do zmiany zdania.

Kornelia

Czy pozwalasz zwierzętom spać w łóżku? Zagłosuj:

85 % tak
15 % nie

Polecane wideo

Wiemy, co mówi o Tobie pierwsza litera imienia
Wiemy, co mówi o Tobie pierwsza litera imienia - zdjęcie 1
Komentarze (27)
Ocena: 4.48 / 5
gość (Ocena: 5) 18.09.2023 13:44
koty spia ze mna ale chlopak tez mial problem, pozbylam sie problemu czyli chlopaka.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 17.09.2023 00:51
Swojej kotce wcześniej pozwalałam jak była kociakiem, teraz kiedy jest dorosła i wychodząca, to nie pozwalam. Mimo że się myje kilka razy dziennie, to i tak na łapkach przynosi brud do domu oraz czasami kleszcze i pchły (mimo obroży i pokropionej sierści). Nie chciałabym żeby to dziadostwo było w naszej pościeli, a już raz byłam przez coś pogryziona w nocy, podejrzewam pchłę, dlatego nie pozwalamy jej wchodzić na łóżko.
zobacz odpowiedzi (1)
Nadzia (Ocena: 5) 15.09.2023 20:50
Nigdy nie uwierzę ze to pies śmierdzi to większość ludzi śmierdzi wystarczy pójść do sklepu a ile osób myje ręce wychodząc z toalety moj pupil kiedy się załatwi zawsze wyciera pupę w trawe to gdzie to brudne zwierze
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 13.09.2023 20:17
Chłopak ma rację, lepiej żeby sobie spał osobno niż z wami i wszami od psa
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 13.09.2023 17:21
Pies najpierw biega po kupach innych psów, potem je wylizuje a potem idzie do swojej „Pańci” lizać jej twarz i spać w jej łóżku. Obrzydliwe
odpowiedz

Polecane dla Ciebie