Czy wiesz, ile zarabia Twój partner?

Mój chłopak doskonale wie, jaką dostaję pensję. Mówię o tym wprost. A on na swój temat milczy, co zaczyna być wkurzające.
Czy wiesz, ile zarabia Twój partner?
Fot. pexels (Cottonbro)
05.09.2023

Nienawidzę rozmawiać o pieniądzach, bo to jest zawsze niezręczne. Zwłaszcza, kiedy sprawa dotyczy bliskiej mi osoby. Obcego łatwiej zapytać. Z jednej strony jestem ciekawa, ale z drugiej - nie chcę wyjść na materialistkę.

Pod żadnym pozorem nie jestem nią, tylko życie we dwoje wymaga jednak większej otwartości. Mój chłopak doskonale wie, jaką dostaję pensję. Mówię o tym wprost. A on na swój temat milczy, co zaczyna być wkurzające. Wolałabym wiedzieć.

Nie po to, żeby go oceniać na podstawie pensji, bo kasa ma dla mnie jedynie wartość praktyczną. Jeśli starcza nam na mieszkanie, zakupy i wakacje, to niczego więcej nie oczekuję. Przydałoby się jednak wiedzieć, na czym razem stoimy.

Polecamy także: 7 faz miłości u mężczyzny

Wymyśliliśmy sobie system składkowy. Rachunki płacimy po połowie, podobnie jak za wyjazdy, a zakupy robimy na zmianę. Uważam jednak, że na dłuższą metę to nie zda egzaminu. W poważnym związku warto mieć wspólny budżet.

Przyznam uczciwie, że próbowałam zbadać temat na własną rękę, ale nic z tego. Znalazłam tylko jeden PIT i to za jakieś zlecenie. Większość zarabia na etacie. Na ten temat jednak konsekwentnie milczy.

Wy wiecie, ile zarabiają Wasi partnerzy?

Klaudia

Czy wiesz, ile zarabia twój partner? Zagłosuj:

91 % tak
9 % nie

Polecane wideo

Horoskop miłosny na WRZESIEŃ
Horoskop miłosny na WRZESIEŃ - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 4.43 / 5
facet (Ocena: 5) 05.09.2023 14:18
Zdradzenie tej tajemnicy to ostatni gwóźdź do trumny. Zaczna sie problemy a po co ci taki samochód , a po co ci taki rower a po co ci taki aparat itp, itd . nie nalezy sie z tym zdradzać. W końcu mamy równouprawnienie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.09.2023 13:35
Tak, wiem. Od 3500 do 4000 funtow miesiecznie netto, ale jako ze mieszkamy w Londynie to w ogole nie jest duzo
odpowiedz
Iza (Ocena: 5) 05.09.2023 13:26
Serio xd Ja sie dowiedzialam kilka miesiecy i to bylo Jego pytanie mimo ze zarabia 2x wiecej odemnie i nie bylam i nie jestem łasa na jego hajs. Teraz mamy wspolne konto i zero problemow w tej kwesti
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 05.09.2023 12:18
O dobrze, ze ci nie mówi. A po co ci to? Chcesz go okraść czy jak? A może chcesz żeby ci coś zasponsorował? Zostań galerianką.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.09.2023 10:00
Tak, mam dostęp do konta mojego męża, wiem ile dostaje na konto. On wie tez ile ja zarabiam.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie