Czy iść na dwie randki tego samego dnia?

Agata zastanawia się, czy to dobry pomysł.
Czy iść na dwie randki tego samego dnia?
Fot. pexels (Lokman Sevim)
29.08.2023

Wróciłam do korzystania z aplikacji randkowych na początku sierpnia. Wcześniej zawiesiłam swoje życie towarzyskie ze względu na różne zawirowania. Przez ponad pół roku miałam gorący okres w pracy, do tego doszły problemy z bratem, który jest dla mnie jedyną rodziną. Teraz wszystko już wyszło na prostą, dlatego zdecydowałam, że skupiam się na sobie. Chciałabym się zakochać.

Zobacz także: Poszłam na randkę z policjantem. Nigdy więcej!

Za mną już kilka randek. Z żadnej póki co nie wyszło nic więcej, więc nie przejmuję się i szukam dalej. Teraz rozmawiam z dwoma ciekawymi facetami. Obaj wydają się w porządku i w moim typie. Problem w tym, że ze względu na późne powroty z pracy, pod względem spotkań najbardziej pasuje mi sobota. Umówiłam się więc z nimi tego samego dnia. Z jednym na 16:00, z drugim na 19:00.

Nigdy wcześniej nie miałam dwóch randek w tym samym dniu i zastanawiam się, czy to dobry pomysł. Z jednej strony nic nie jestem im winna, bo dopiero się poznajemy i nikogo nie zdradzam przecież. Z drugiej sama bym chyba nie chciała być tak „taśmowo” traktowana. Sama nie wiem.

Zachowuję się nie w porządku?

Agata

Czy iść na dwie randki tego samego dnia? Zagłosuj:

47 % tak
53 % nie

Polecane wideo

Ranking znaków zodiaku: Kto ma największe, a kto najmniejsze szanse na miłość?
Ranking znaków zodiaku: Kto ma największe, a kto najmniejsze szanse na miłość? - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 4.43 / 5
gość (Ocena: 5) 29.08.2023 20:10
Osobiście gdybym się dowiedziała, ze facet umówił się ze mną na 16 a na 19 z inna kandydatka to nigdy więcej już bym się z nim nie spotkała
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.08.2023 17:27
A co powiesz pierwszemu facetowi jak jego czas się skończy? Spadaj koleś bo zaraz będzie zmiana?
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 29.08.2023 14:27
To zależy. Jeśli zdążysz się szybko podmyć, żeby zdążyć na drugie spotkanie to ok.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 29.08.2023 12:40
Randkowałam w swoim czasie z chłopakami poznania przez internet i większość, to strata czasu. Nie ma nic złego w tym, że odbędziesz dwie randki tego samego dnia. Niby czym to się różni od randek w tym samym tygodniu? Lepszą organizacją czasu!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.08.2023 12:39
I myślisz że 3 godziny ci wystarczą, żeby kogoś dobrze poznać ? Daj sobie z jednym spokój w ten dzień i umów się w inny.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie