Czy to normalne, że mój mąż nie chce nosić obrączki? Pobraliśmy się kilka tygodni temu...

Marlena czuje się tym zaniepokojona.
Czy to normalne, że mój mąż nie chce nosić obrączki? Pobraliśmy się kilka tygodni temu...
Fot. pexels (Ozan Culha)
04.08.2023

Pobraliśmy się z Krzyśkiem kilka tygodni temu. Ślub wspominam cudownie i jestem bardzo szczęśliwa, ale trochę niepokoi mnie to, że mój mąż nie chce nosić obrączki. Miał ją na sobie może przez tydzień, dwa po ślubie, a potem uznał, że biżuteria na palcach go denerwuje i po prostu odłożył swój pierścionek do pudełka. Nie zapytał mnie nawet, jak ja się z tym czuję i czy nie mam nic przeciwko.

On faktycznie nigdy nie nosił żadnej biżuterii. Tylko zegarek. Obrączka jest jednak wyjątkowym symbolem i myślę, że stopniowo by się do niej przyzwyczaił.

Zobacz także: Powiedział mi, że już mnie nie kocha. Nasze dziecko ma 6 miesięcy…

Moja mama i przyjaciółki dopytują ciągle, czemu on nie chce nosić obrączki. Jak mówię, żeby pytały o to jego, to od razu robią insynuacje, że pewnie coś w naszym małżeństwie nie gra. Ja sama zaczęłam się zastanawiać, czy nie ma w tym wszystkim jakiegoś drugiego dna, choć znam Krzyśka od lat i zawsze miałam do niego zaufanie.

Nie zmuszę go do noszenia obrączki, ale ciekawi mnie, czy jest to normalne zachowanie u faceta.

Marlena

Czy to normalne, że mężczyzna nie chce nosić obrączki? Zagłosuj:

53 % tak
47 % nie

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na sierpień
Horoskop MIŁOSNY na sierpień - zdjęcie 1
Komentarze (22)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.08.2023 11:44
ja tez nie nosze, bo mnie denerwuje cos na palcu, bo nigdy nie bylam pierscionkowa. no i co z tego,to nie znaczy ze meza nie kocham
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.08.2023 18:46
Powinien ją zostawić, ponieważ już na początku robi problemy z niczego i truje mu dvpę. To nie jest osobą do życia. Ta baba to jakiś ruski szpion.
odpowiedz
Poki (Ocena: 5) 06.08.2023 15:28
To jest normalne mój tata po tygodniu od ślubu przestał nosić
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.08.2023 09:48
Czy macie kolczyka na języku?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.08.2023 02:58
Całe życie nie nosiłam pierścionków i na początku po ślubie obrączka po prostu mi przeszkadzała. Czułam ją cały czas na palcu. Miałam wrażenie, że co chwilę nią o coś zahaczam, ocieram. Teraz już jest dla mnie jak druga skóra i zapominam, że ją mam. Rozumiałam też na początku mojego męża, który narzekał, że nie jest do dla niego wygodne. Umówiliśmy się na początku, że będzie ją zakładał w luźniejsze dni kiedy nie pracuje ani nie robi nic w domu, a jak się nie przyzwyczai, to trudno, nie będzie jej nosił. Pewnego dnia ogarnął, że nosi ją od tygodnia, bo zapomniał zdjąć i nawet się nie zorientował, że ma ją przy pracy. Od tamtego dnia już jej nie ścigał. Może Twój mąż również się przyzwyczai.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie