Czy powinnam poznać jego eks?

„Nadal mają kontakt, w dodatku częsty”.
Czy powinnam poznać jego eks?
Fot. pexels
21.07.2023

Mój chłopak nadal ma kontakt ze swoją eks, w dodatku częsty. Rozstali się podobno w zgodzie, z jej inicjatywy. Dużo rozmawiają na WhatsAppie, zdarza się również, że do siebie dzwonią. Mój chłopak tego przede mną nie ukrywa. Twierdzi, że to teraz po prostu jego dobra kumpela, ale to ze mną chce być i to mnie kocha. Jemu ufam, ale jego byłej nie znam, więc nie wiem, jakie ona ma zamiary.

Zobacz także: Czy on kiedykolwiek będzie chciał ze mną zamieszkać?

I tutaj pojawiła się myśl, że może powinnam ją poznać. Nie proponowałam tego jeszcze mojemu chłopakowi, bo w sumie nie wiem, czy to dobry pomysł. Dobrze by było ją poznać i wybadać, ale z drugiej strony wtedy byłaby jeszcze bardziej w naszym życiu. Może chłopak chciałby ją wtedy zapraszać na jakieś wspólne spotkania, czy imprezy jako naszą wspólną koleżankę, a to mi się nie bardzo uśmiecha.

Jesteśmy razem od 5 miesięcy. Poza częstym kontaktem z byłą nie mogę nic zarzucić mojemu chłopakowi. Nie ukrywam, że jestem o nią zazdrosna, więc może warto poznać „wroga” osobiście?

Gosia

Czy powinnam poznać jego eks? Zagłosuj:

46 % tak
54 % nie

Polecane wideo

Thylane Blondeau, czyli jedna z najładniejszych dziewczyn świata
Thylane Blondeau, czyli jedna z najładniejszych dziewczyn świata - zdjęcie 1
Komentarze (21)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 26.07.2023 18:32
u mnie jest sytuacja odwrotna , ale podobna , ja chciałbym poznać chłopaka który przede mną zbajerował teraz już moją dziewczynę , ale nie chciał bym aby utrzymywali dalszą znajomość.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 23.07.2023 21:31
Nie, nie powinnaś jej poznawać i nie powinnaś pozwalać na to swojemu chłopakowi. Skoro to ciebie kocha to nie powinna mu być potrzebna żadna inna kobieta do szczęścia jako ,,kumpela,,. Nie wyobrażam sobie tego u siebie w związku.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.07.2023 19:15
Nikt o zdrowych zmysłach nie utrzymuje kontaktu z eks.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 22.07.2023 10:05
No mnie by sie to nie podobalo. Ma nowa dziewczyne, to po co jemu kontakty z jakas eks? I co z tego, ze ona jest jego "kumpela", on ma teraz ciebie, kumpele mu nie sa potrzebne, no chybaze trzyma ja w rezerwie, jesli ona napisze mu w koncu, ze moze by jednak sprobowali jeszcze raz....
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.07.2023 18:49
"...ale to ze mną chce być i to mnie kocha" - nie, nie kocha cię, i na dodatek robi z ciebie idiotkę, a ty jesteś naiwna jak dziecko. Toleruj to dalej, to pewnie i na wasz ślub przyjdzie, a w momencie jak ty będziesz rodzic to ona będzie siedzieć obok niego w poczekalni i wspierać w oczekiwaniu.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie