Czy opalacie się na balkonie?

„Ja to robię, ale moi sąsiedzi mają z tym problem”.
Czy opalacie się na balkonie?
Fot. pexels
12.07.2023

Jestem ciekawa waszej opinii w kwestii opalania się na własnym balkonie. Robicie to czy nie? Ja mieszkam w dużym mieście, w pobliżu nie ma żadnej plaży czy polany, gdzie mogłabym się swobodnie poopalać. Dlatego do tej pory robiłam to na balkonie. W zeszłym roku mieszkałam w innej części miasta i nikomu z mojego bloku to nie przeszkadzało. Zakładałam strój kąpielowy i leżałam sobie na leżaku. W kwietniu przeprowadziłam się do nowej dzielnicy i sąsiedzi nie są już tutaj tak wyrozumiali.

Zobacz także: Czy napisać sąsiadom anonim, że są zbyt głośni?

Parę razy wyszłam na balkon w bikini, żeby się poopalać. Chyba jakaś sąsiadka lub sąsiad to zauważyli, bo na drzwiach mieszkania znalazłam przyczepioną kartkę, że nie życzą sobie widoku półnagiej kobiety. Napisali, że na osiedlu mieszka dużo dzieci, które nie powinny mieć z okien takich widoków.

Trochę mnie to przyblokowało i od tamtej pory przestałam się opalać na balkonie, ale coraz bardziej rośnie we mnie bunt. Mój balkon to mój balkon i mam prawo się na nim opalać. Przecież nie robię tam grilla czy imprez, tylko leżę sobie po cichu w bikini.

Jestem ciekawa, jak wy postrzegacie opalanie się na balkonie. Uważacie, że to przesada czy że mam do tego prawo?

Sylwia

Czy opalasz się na balkonie? Zagłosuj:

79 % tak
21 % nie

Polecane wideo

Peach fuzz: dziewczyny pokazują, jak usunąć meszek z twarzy. „Też chcę to zrobić!”
Peach fuzz: dziewczyny pokazują, jak usunąć meszek z twarzy. „Też chcę to zrobić!” - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.07.2023 10:42
Jeśli nie jesteście zarośnięte jak dziki to możecie się opalać.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.07.2023 23:19
Ja się akurat nie opalam, bo przez to skóra szybciej się starzeje. No ale gdybym była na twoim miejscu to tez przykleiłabym kartkę z informacja, ze chyba musza mnie obserwować z lornetki a to już stalking, bo nie tak łatwo dojrzeć osobę na leżaku na balkonie. Balkon zawsze ma jakieś barierki, a jak się lezy na leżaku to akurat te barierki zasłaniają. Inny temat - gdy nasz np. szybę i widać co się dzieje na balkonie. Wtedy przyklej matę bambusowa.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.07.2023 21:13
No dziwne, ze cie widza jak lezysz na lezaku,(o ile lezaka uzywasz) a one niskie sa. Czyzby sie gapili i obserwowali co nowa sasiadka robi? I co ma niby zgorszyc dzieci? Kobieta w bikini, ktorych widza na potege na plazy? Twoj balkon i zwpja sprawa co robisz, a zapewne stare dziady zazdrosc zzera
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.07.2023 18:19
Ta dzieci są zgorszone, pewnie to napisały kobiety zazdrosne o swoich mężów
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.07.2023 11:09
A co ich to obchodzi. Twój balkon, nie mówiąc już o tym, że o ile nikt nikogo nie podgląda to normalnie nie widać kto co robi na balkonie. Bez przesady.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie