Byłam na dziwnej randce. On wciąż wracał do jednego tematu

„A może to ze mną jest coś nie tak?”.
Byłam na dziwnej randce. On wciąż wracał do jednego tematu
Fot. pexels (Nycolle Suabya)
06.07.2023

Korzystam z aplikacji randkowej dopiero od dwóch tygodni. Wcześniej byłam w długim związku, więc nie chodziłam na randki. Wypadłam z rytmu, jak to się mówi, i jestem trochę pogubiona. Zastanawiam się, czy to normalne, że facet, z którym ostatnio się umówiłam, na spotkaniu ciągle wracał do jednego tematu: swojej eks.

Na apce rozmawiało nam się naprawdę fajnie. To inteligentny chłopak, z poczuciem humoru. Lubi książki, filmy, ciekawie opowiada. Nie jest zarozumiały, nie zbacza na tematy typu ONS czy FWB. Chętnie umówiłam się z nim na kawę.

Zobacz także: Wesele bez dzieci – TAK czy NIE?

Początkowo rozmowa szła super. Zadawał mi pytania, uważnie słuchał tego, co mam do powiedzenia. Zapytał w pewnym momencie, czy mam dobre relacje ze swoimi eks. Odpowiedziałam zgodnie z prawdą, że z żadnym z byłych nie mam kontaktu. Jeden wyjechał za granicę, drugi ma już swoją rodzinę, o trzecim chcę jak najszybciej zapomnieć. On z kolei wyznał, że to dla niego dziwne, bo on kumpluje się z byłymi dziewczynami. Swoją ostatnią eks nazwał nawet swoją najlepszą przyjaciółką. Mówił, że mogą na siebie liczyć, i w ogóle ochy i achy nad dziewczyną. Dziwnie się z tym czułam. Jak powiedziałam mu wprost, że chyba jeszcze się z niej nie wyleczył, to powiedział, że życzy jej jak najlepiej i trzyma kciuki za jej nowy związek.

Potem jej temat jeszcze wracał co jakiś czas w rozmowie. Zdziwiłam się, jak chłopak zaproponował kolejne spotkanie. Zgodziłam się, bo poza tym gadaniem o byłej, wydał mi się naprawdę fajny. Sama jednak teraz nie wiem, czy w to brnąć. Co byście zrobiły na moim miejscu? To dziwne, że tyle o niej mówił czy to ze mną jest coś nie tak?

Kamila

Czy umówiłabyś się na drugie spotkanie z chłopakiem, który ciągle mówi o swojej eks? Zagłosuj:

13 % tak
87 % nie

Polecane wideo

Peach fuzz: dziewczyny pokazują, jak usunąć meszek z twarzy. „Też chcę to zrobić!”
Peach fuzz: dziewczyny pokazują, jak usunąć meszek z twarzy. „Też chcę to zrobić!” - zdjęcie 1
Komentarze (22)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.06.2024 08:42
Tez mindre trafił ostatnio ogostek co na pierwszej rozmowie on Line drazyl temat eks. Biedak strzelil focha , jak mu powiedzialam ze nie chce tego sluchac, kiedy gledzi o bylej, ktora ma w nosie och wspolne dziecko . Co mnie obchodzi jego problemy z eks. Cos mi tam jeczal o zalu dzieciaka. Nie mam Nic do dzieci z poprzednich zwiakow, ale jak startujesz do nowej babki to po co gadac z duma, ze sie jej ograniczylo prawa rodzicowlskie i takie tam . Poradzilam biedakowi zeby sobie zakonczyl temat ex w glowie i nie szukal gratis twrapeutki Tylko zajal sie zyciem, bo marnuje Energie na bzdury 🤣🤣🤣🤣 Juz sie wiecej nie odezwał ale moze cos dotarlo do Dynki 🍉
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.07.2023 10:57
Nie chciałoby mi się słuchać na temat jego zdobyczy, może jest dumny z tego ile ich miał i traktuje je jak taki swój harem? Nie, naprawdę nie chciałabym w tym uczestniczyć. Skoro z jedna się nawet przyjaźni to w przyszłości nastaw się na wspólne spotkania, wycieczki we 3, może wakacje. Ja nie czułabym się dobrze w takim trojkącie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.07.2023 22:31
Kategorycznie nie, jeśli wspomina swoją eks, to znaczy że jego uczucie do niej jeszcze się nie wypaliło i on za nią tęskni. Nie chciałabym wysłuchiwać od swojego potencjalnego partnera o jego eksach i wszystkich szczegółach z ich związku. Jeśli ktoś taki zaczyna nowy związek i wspomina stary to coś ewidentnie ma nie tak pod kopułą.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.07.2023 22:24
Poszłabym jeszcze raz na randkę, jeśli znów pojawiłby się temat jego ex to wtedy skończyłabym znajomość.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.07.2023 10:58
Jak to dobrze mieć chłopa, który od początku jest nasz.
zobacz odpowiedzi (6)

Polecane dla Ciebie