Chcę zaproponować chłopakowi, żebyśmy razem zamieszkali. Wszyscy uważają, że to fatalny pomysł

„Opowiedziałam o tym pomyśle przyjaciółkom i siostrze. Wszystkie mnie skrytykowały. Ich zdaniem to facet powinien wyjść w takim przypadku z inicjatywą...”.
Chcę zaproponować chłopakowi, żebyśmy razem zamieszkali. Wszyscy uważają, że to fatalny pomysł
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
15.06.2023

Jestem z Pawłem od ponad roku. Myślę, że to idealny facet dla mnie.  Moje wcześniejsze relacje były niewypałami. Każdy mój ex okazywał się po czasie strasznym egoistą. Miałam już tego serdecznie dość. W końcu jednak poznałam kogoś, kto zawsze myśli o moich potrzebach i nie ma skłonności do mijania się z prawdą. Paweł jest niesamowity, bardzo inteligentny, wrażliwy, bardzo opiekuńczy i empatyczny. Mam ochotę spędzać z nim dosłownie każdą wolną chwilę. On czuje podobnie. Chyba jeszcze nigdy nie byłam tak szczęśliwa. 

Zobacz także: Od dawna szukasz swojej drugiej połówki i wciąż jesteś singielką? Oto błędy, które zapewne popełniasz

Chcę mu zaproponować, żebyśmy razem zamieszkali. Opowiedziałam o tym pomyśle przyjaciółkom i siostrze. Wszystkie mnie skrytykowały. Ich zdaniem to facet powinien wyjść w takim przypadku z inicjatywą. Powiedziały, że mogę się ośmieszyć i że powinnam cierpliwie czekać, aż on mnie w końcu o to zapyta. Tłumaczyłam im, że Paweł jest bardzo nieśmiały. Nie przeszkadza mu to, że często to ja wykazuje się w różnych sytuacjach inicjatywą. Po prostu mam taką osobowość.  

Poza tym nie mam już ochoty kierować się konwenansami. Nie będzie mi przeszkadzało, jeśli Paweł powie, że powinniśmy jeszcze trochę poczekać. Zrozumiem go i po czasie wrócimy do tematu. Czy moje myślenie naprawdę jest błędne i faktycznie narażę się na śmieszność? Czemu niby to facet ma zawsze ustanawiać nowe etapy w związku?

Agata

Czy zaproponować chłopakowi, żebyśmy razem zamieszkali? Zagłosuj:

86 % tak
14 % nie

Polecane wideo

11 najpiękniejszych kostiumów kąpielowych. Będziesz chwytać na plaży wszystkie spojrzenia
11 najpiękniejszych kostiumów kąpielowych. Będziesz chwytać na plaży wszystkie spojrzenia - zdjęcie 1
Komentarze (17)
Ocena: 4.76 / 5
Zbigniew miąsko (Ocena: 5) 02.07.2023 22:31
Tak to ci wpłynie na korzyść
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 21.06.2023 14:24
Zapytaj, jakoś luźno. Nie rozumiem i nienawidzę podejścia, jakie ma twoja przyjaciółka i siostra. Dlaczego o takiej ważnej sprawie ma decydować facet? Wspólne mieszkanie czy slub to mega ważna decyzja, która powinno się podejmować wspólnie.
odpowiedz
xxxx (Ocena: 5) 16.06.2023 18:53
Ja zapytałam czy możemy razem zamieszkać i czy możemy mieć kota, a on zapytał czy chcę się z nim ożenić. Uważam ze spoko podział :D
zobacz odpowiedzi (2)
S (Ocena: 5) 16.06.2023 17:53
Czyli w jednym można wyjść z inicjatywa, a w drugim już nie? Kto to ustala?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 16.06.2023 14:35
Fajnie. Będzie darmowe ruchanko.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie