Czy on ma na moim punkcie obsesję?

„Kiedy już mam wrażenie, że da mi spokój, on ponownie się odzywa”.
Czy on ma na moim punkcie obsesję?
Fot. Unsplash & pexels
12.04.2023

Poznałam Radka na aplikacji randkowej pod koniec stycznia. Wcześniej byłam na randce z jednym chłopakiem, ale nie zaiskrzyło. Chciałam pospotykać się z różnymi osobami i nie zakładać na wstępie, że musi być z tego coś więcej. Rok wcześniej miałam paskudne rozstanie po wieloletnim związku, więc bardziej nastawiałam się na chodzenie na randki niż skupienie się na jednym facecie.

Na spotkaniu z Radkiem było w porządku, ale po prostu od razu uznałam, że to nie to. Z mojej strony nie zaiskrzyło. Powiedziałam mu od razu uczciwie, że nie szukam teraz relacji na stałe, żeby się nie nastawiał na nic. Stwierdził, że rozumie, więc mi ulżyło.

Zobacz także: Partner opowiedział mi o swoich fantazjach. Jestem przerażona

Po kilku dniach od spotkania zaproponował kolejne. Odpisałam mu, że chcę się teraz umówić z nowymi osobami i że życzę mu powodzenia. Sądziłam, że to zakończy temat, ale nie. Uznał, że „jemu to nie przeszkadza i że mogę się spotykać z kim tylko chcę, on mi niczego nie będzie zabraniał”. Mimo wszystko nie chciałam się spotkać drugi raz.

Od tamtej pory wraca do mnie jak bumerang. Mam wrażenie, że im bardziej ja nie chcę spotkań, tym bardziej jemu na nich zależy. Co kilka dni pisze, co słychać, a potem proponuje kino, kolację, a nawet wspólny wyjazd w góry. Za każdym razem słyszy nie. Kiedy już mam wrażenie, że da mi spokój, on ponownie się odzywa.

Gdybyśmy mieli kontakt na aplikacji randkowej, po prostu bym go zablokowała, ale on pisze do mnie SMS-y. Mogę zablokować jego numer, ale jeśli jest zdesperowany to napisze do mnie z innego. Wolałabym nie zaogniać z nim sprawy tylko po ludzku mu wytłumaczyć, żeby skupił się na kimś, kto odwzajemni jego zainteresowanie. Mam jednak wrażenie, że do niego nic nie dociera i że momentami zachowuje się wobec mnie obsesyjnie. Przesadzam czy faktycznie coś jest na rzeczy?

Magda

Czy on ma na moim punkcie obsesję? Zagłosuj:

65 % tak
35 % nie

Polecane wideo

10 typów ludzi, którzy nie powinni być rodzicami
10 typów ludzi, którzy nie powinni być rodzicami - zdjęcie 1
Komentarze (33)
Ocena: 4.7 / 5
X (Ocena: 5) 14.04.2023 22:22
Nie odpisuj. Nie ma co być miłą i grzeczną dla facetów bo to wykorzystują i taki desperat nigdy się nie odczepi. Trzeba z grubej rury, nie jestem zainteresowana i zablokować gdyby naprzykrzał się dalej.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.04.2023 10:07
Normalnie prawie mi jej szkoda. Traktuje facetów jak towar w sklepie że nie podoba się to odstawia na półkę i zapomina. Pewnie szuka tylko sama nie wie kogo. Kiedyś internetu nie było a ludzie się poznawali rodziny zakładali i żyli normalnie i tyłu rozwodów nie było.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.04.2023 21:07
Nie odpisuj mu i się nie tłumacz.
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 5) 12.04.2023 20:58
Sama sobie robisz problemy. Po pierwsze- wez porzadnie przekaz informacje " Daj sobie juz spokoj, to nie jest zadna zabawa. Ja nie jestem Toba zainteresowanai szczerze to zaczynasz mnie juz tym nachodzeniem przerazac, myslalam ze jakos zrozumiesz moje aluzje ale widze ze z Toba trzeba dosadnie". Po drugie- przestan odpisywac, cokolwiek napisze- olej raz, drugi, trzeci az do skutku, a jak nie zadziała to blokuj wszedzie gdzie sie da. Twoja wina, dajesz mu na bank zludne nadzieje bo facet jest prosty jak budowa cepa:jest mila to mam szanse- proste. Jestem mezatka, takich typow tylko olaniem kb dosadnioscia możesz sie pozbyc. Przestan zachowywac sie jak taka ofiara i nie zal sie na forum, a zacznij stawiac granice jak dorosla kobieta. Proste.
zobacz odpowiedzi (1)
Ghj (Ocena: 5) 12.04.2023 17:45
Obrzydliwy bawidamek,liczy że może wreszcie uda mu się zaliczyć ,jesteś za miła
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie