Czy to normalne, że ciągle zdradzam go w myślach?

Wiola często fantazjuje o innych mężczyznach.
Czy to normalne, że ciągle zdradzam go w myślach?
Fot. Unsplash (Guillaume Bleyer)
07.04.2023

Spotykam się z Markiem od półtora roku. Układa nam się bardzo dobrze, ale jeszcze razem nie mieszkamy. Pewnie niedługo zdecydujemy się na ten krok.

Między nami tak jak wspomniałam układa się bardzo dobrze. Rzadko się kłócimy, mamy podobne pasje, w sypialni wszystko gra. Nigdy bym go nie zdradziła, bo to mój chłopak i go kocham. Jednak w myślach bardzo często fantazjuję o innych facetach. Czasami o kolegach, których znam już jakiś czas, a czasami o zupełnie obcych mężczyznach, których na przykład widuję w kawiarni, w której pracuję.

Zobacz także: Chcę dać córce staropolskie imię. Rodzina i przyjaciele je wyśmiali

Niby fantazje to nic złego, ale mam trochę wyrzuty sumienia. Wy też jesteście w udanych związkach, a mimo to wyobrażacie sobie siebie z innymi?

Wiola

Czy zdradzanie partnera w myślach jest normalne? Zagłosuj:

59 % tak
41 % nie

Polecane wideo

Przed rozwodem ważył 184 kg przy wzroście 167 cm. Tak zmienił się po rozstaniu z żoną
Przed rozwodem ważył 184 kg przy wzroście 167 cm. Tak zmienił się po rozstaniu z żoną - zdjęcie 1
Komentarze (10)
Ocena: 3.8 / 5
gość (Ocena: 5) 08.04.2023 00:59
Moim zdaniem on już ci się znudził i szukasz wrażeń w myślach z kimś innym. Ja też fantazjuję o innych, czasem też o kobietach, ale ja jestem już kilkanaście lat ze swoim narzeczonym, a nie półtora roku. Ty tak naprawdę dopiero go poznajesz, a już myślisz o zmianach.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.04.2023 12:30
Nie, nie fantazjuje o innych, bo jesli sie kocha swojego mezczyzne, to nie ma potrzeby fantazjowac o innych, chybaze po poltora roku jestes juz taka nim znudzona, tak mi sie wydaje jak to czytam
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 07.04.2023 10:56
Czyli jesteś zwykłą wycieraczka.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 07.04.2023 10:31
Ja często myślę o moim ex który do związku się nie nadawał, ale w seksie był świetny. Straszne wyrzuty sumienia przez to mam, a widzę, że normą jest fantazjowanie o wielu osobach. Trochę mi ulżyło.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.04.2023 00:27
Jestem demiromantyczna i jak się zakocham to świata poza jedną osobą nie widzę. Chyba byłoby mi przykro , slyszeć ze partner fantazjuje o innych - ale - faceci hetero raczej na pewno zawsze tak mają, nie mam do tego złudzeń. A trafić na inną demi osobę w tym wszystkim jest raczej ciężko, zwłaszcza że dużo osób nawet nie wie, że ta preferencja tak się nazywa :D
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie