Czy związek z dużo młodszym facetem może się udać?

„Dzieli nas aż 9 lat”.
Czy związek z dużo młodszym facetem może się udać?
Fot. pexels (Lance Reis)
29.03.2023

Mam 36 lat. Singielką jestem od dwóch. Najpierw rok leczenia się z traumy po poprzednim związku, potem rok cieszenia się z niezależności. Teraz w końcu od półtora miesiąca randkuję, czuję się na to gotowa. Postanowiłam sobie, że tym razem nie będę zamykać się na określony typ faceta i poumawiam się z różnymi mężczyznami. Młodszymi, starszymi, artystami, facetami z czystą kartą i po przejściach. Za mną sporo pierwszych randek i w większości przypadków wiem, że kolejnego spotkania nie będzie. Wyjątek stanowi Mateusz, który niestety… jest ode mnie 9 lat młodszy.

Jak myślę o tej różnicy wieku to czuję wewnętrzną barierę. Wydaje mi się, że to zdecydowanie za dużo i że nie umiałabym być w takiej relacji. Tylko że spotkaliśmy się już parę razy i za każdym razem było fajnie. Śmiesznie, wesoło, poważnie kiedy trzeba, tematy dosłownie się nie kończyły. Raz się całowaliśmy i była chemia. Potem wracam do domu i głowa zaczyna mi pracować, że on jest dla mnie za młody.

Zobacz także: Terapia dla par miała być ratunkiem dla mojego związku. Skończyłam jako singielka

Mateusz mówi, że chciałby spróbować ze mną czegoś więcej. Dla niego to też nowa sytuacja. Nigdy nie był ze starszą kobietą, ale przy mnie czuje się dobrze i zależy mu na mnie.

Nie wiem sama, co mam robić. 9 lat to bardzo dużo. Boję się, że jeśli nam nie wyjdzie, on będzie miał więcej czasu. Ja nie młodnieję, dla mnie każdy kolejny rok jest tak naprawdę na wagę złota. Ryzykować czy urwać to jak najszybciej? Liczę na rady od dziewczyn, które mają młodszych partnerów.

K.

Czy związek z dużo młodszym facetem może się udać? Zagłosuj:

82 % tak
18 % nie

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na wiosnę
Horoskop MIŁOSNY na wiosnę - zdjęcie 1
Komentarze (13)
Ocena: 4.38 / 5
gość (Ocena: 5) 03.05.2023 21:55
Spotykam sie z facetem o 7 lat młodszym. Jest dużo dojrzalszy niż starsi faceci.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 05.04.2023 12:33
Będziesz robić za deskę w tartaku. Aż będą się wióry sypać.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.04.2023 23:21
Racja
odpowiedz
M (Ocena: 5) 29.03.2023 22:57
Lepiej z dużo młodszym niż z dużo starszym
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.03.2023 22:47
Wszystko zależy jak dobrze mówisz po francusku.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie