Czy mogę wybrać sukienkę dla mojej świadkowej? Nasze gusta zupełnie się rozjeżdżają

To ciepła osoba, na którą zawsze mogę liczyć. Co nie zmienia faktu, że na modzie znam się lepiej od niej - pisze Kinga.
Czy mogę wybrać sukienkę dla mojej świadkowej? Nasze gusta zupełnie się rozjeżdżają
Fot. Unsplash (Blake Cheek)
15.03.2023

Są tacy ludzie, którzy mają cudowny charakter, ale za grosz dobrego gustu. Kimś takim jest właśnie moja najbliższa przyjaciółka. Mogłabym z nią przegadać całą noc, ale w kwestii wyglądu wolałabym żeby mi nie doradzała. Zupełnie inny styl od mojego.

Ona ubiera się dość bezbarwnie. Buty zawsze na płaskiej podeszwie, ciągle te same jeansy, jakieś rozciągnięte swetry. Ja lubię obcasy, kolorowe sukienki i modne dodatki. Na co dzień mi to nie przeszkadza, ale ślub to jednak szczególny moment, tym bardziej, że poprosiłam ją o zostanie moją świadkową.

Zobacz także: Dowiedziałam się strasznych rzeczy o moim chłopaku. Czy wierzyć jego eks?

Nie miałam żadnych wątpliwości, że to najlepsza kandydatka do tej roli. Jest dla mnie jak siostra. To jednak nie zmienia faktu, że nasze wizualne gusta mocno się rozjeżdżają. Stąd mój pomysł, którego jeszcze z nią nie konsultowałam. Chciałabym ją zabrać na zakupy, żeby doradzić przy wyborze sukienki. A najchętniej ubrałabym ją po swojemu. Oczywiście wzięłabym na siebie sfinansowanie tej kreacji.

Ona na pewno źle na tym nie wyjdzie. To ciepła osoba, na którą zawsze mogę liczyć. Co nie zmienia faktu, że na modzie znam się lepiej od niej.

Myślicie, że mogę jej zaproponować takie rozwiązanie?

Kinga

Zagłosuj:

54 % tak
46 % nie

Polecane wideo

Co Polki słyszą od ginekologów? Słowa lekarzy szokują: „Jest pani doskonałym inkubatorem”
Co Polki słyszą od ginekologów? Słowa lekarzy szokują: „Jest pani doskonałym inkubatorem” - zdjęcie 1
Komentarze (20)
Ocena: 4.4 / 5
gość (Ocena: 5) 30.10.2023 19:51
PO-dobno TOGA jest najlepsza dla świadkowej, bo to jest zajęcie w sądzie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.03.2023 01:17
SPAM...
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 16.03.2023 08:31
Moja świadkowa ma dobry gust więc się nie musiałam martwić :) Pokazała mi 3 propozycje sukienek jakie wybrała z loola i powiedziałam jej która najbardziej mi się podoba, akurat jej też ta sama się podobała. W wybranej sukience bardzo ładnie się prezentowała.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 15.03.2023 21:52
Jeżeli podejdziesz z szacunkiem, uwzględnisz jej gust i wybierzecie coś, co będzie fajne, ale będzie się czuła komfortowo - to czemu nie? Tytuł sugerował, że chcesz jej narzucić coś według swojego gustu, jak w amerykańskich filmach, gdzie panna młoda wciska druhny w jakieś kretyńskie identyczne kiecki - a na coś takiego aż się wszystko we mnie gotuje. Ale to chyba nie ten kejs. Szacunek jest najważniejszy.
odpowiedz
Klękaj do miecza (Ocena: 1) 15.03.2023 13:55
Zaproponuj jej trójkąt i faję.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie