Dowiedziałam się strasznych rzeczy o moim chłopaku. Czy wierzyć jego eks?

Ona twierdzi, że robi to z troski, bo nie chce, żeby ktoś został skrzywdzony tak, jak ona.
Dowiedziałam się strasznych rzeczy o moim chłopaku. Czy wierzyć jego eks?
Fot. pexels (Ozan Culha)
03.03.2023

Jesteśmy razem od 1,5 roku, więc to wystarczająco długo, żeby poznać drugiego człowieka. Gdyby było z nim coś nie tak, to na pewno już bym to zauważyła. A tutaj żadnych niepokojących sygnałów. Wierny, czuły, pomocny. Po prostu chodzący ideał.

Pewnie nadal bym tak myślała, gdyby nie dziwna wiadomość od nieznanej mi dziewczyny. W jakiś sposób dotarła do mnie na Facebooku i zaczęła rozmowę. Nawet nie wiedziałam o jej istnieniu. Popytałam tu i tam - faktycznie byli kiedyś razem.

Ja też nie zwierzałam się ze wszystkich poprzednich związków. Na pewno nie rzucałam personaliami.

Dowiedziałam się od niej niepokojących rzeczy, o które nigdy bym go nie podejrzewała. Rozumiecie jak to wygląda... Nagle pojawia się jakaś obca laska i oczernia twojego faceta. Można pomyśleć, że to jej spóźniona zemsta.

Zobacz również: Moja sąsiadka żyje w przemocowym związku. Ciągle jestem świadkiem bardzo nieprzyjemnych scen

Ona twierdzi, że robi to z troski, bo nie chce, żeby ktoś został skrzywdzony tak, jak ona. O co chodzi? Według niej mój cudowny chłopak namówił kiedyś inną na aborcję. Każdą poprzednią podobno zdradzał. Do tego obracał się w szemranym towarzystwie i mógł trafić za kratki.

Nie znałam go wtedy, ale jakoś nie chce mi się wierzyć. To wyjątkowo dobry chłopak. Chyba, że tak dobrze gra... Zaczęłam mieć wątpliwości i ta historia zrujnowała moje zaufanie do niego. Cały czas biję się z myślami, czy powinnam jej wierzyć.

Myślicie, że ona to robi z dobrego serca i mówi prawdę?

P.

Czy wierzyć jego eks? Zagłosuj:

40 % tak
60 % nie

Polecane wideo

Horoskop miłosny na MARZEC
Horoskop miłosny na MARZEC - zdjęcie 1
Komentarze (29)
Ocena: 4.52 / 5
gość (Ocena: 5) 07.03.2023 19:50
Miałam podobą sytuację - co prawda informacje były z drugiej ręki, a ja wzięłam je za złą monetę "bo trzeba dać człowiekowi szansę i nie oceniać po plotkach", ale plotki okazły się potem prawdą
odpowiedz
Free girl (Ocena: 5) 07.03.2023 16:56
😂😂😂😂 "poltora roku wystarczy by poznac drugiego czlowieka"- ja przez 10 lat zwiazku nie wiedzialam, ze mieszkam z kanalia zdradziecka... autorka jest naiwna jak niemowle.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.03.2023 13:02
Sprawdź to na własną rękę a nie wierz jakiejś randomowej lasce z neta. Może ona celowo chce zniszczyć wasz związek żeby do niego wrócić i go oczernia w twoich oczach.
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 07.03.2023 06:35
Jeżeli się z kimś rozstajesz w dobrych relacjach to każdy życzy sobie powodzenia i oby w przyszłości się drugiej osobie ułożyło i każdy idzie w swoją stronę. A tu jeśli byla sie odzywa po 1.5 roku to znaczy ze w dobrych relacjach się nie rozeszli, to znaczy ze była chce coś namieszać w nowym związku swojego bylego faceta. To znaczy ze 1.5 roku o nim myśli. Obstawiam ze ją rzucił a ona cos do niego nadal czuje. Po co sie odzywać po tak dlugim czasie? Skoro byl taki okropny czemu nie napisala wcześniej i pozwoliła Ci byc w związku przez 1.5 roku z tak złym facetem? Z doświadczenia wiem, jezeli jakiś byly obgaduje swojego bylego to znaczy ze jest nadal zazdrosny...
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 07.03.2023 03:55
A skąd mamy to wiedzieć? Ale skoro już pytasz to z własnego doświadczenia powiem, że niestety ona może mówić prawdę i lepiej spróbować jakoś to sprawdzić.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie