Czy za rzadko się z nim kocham?

Mieszkamy razem i pewnie moglibyśmy codziennie, ale mnie się nie zawsze chce...
Czy za rzadko się z nim kocham?
Fot. Unsplash
21.02.2023

Dziewictwo straciłam rok temu z pierwszym w życiu chłopakiem. Późno, bo mając 23 lata, ale tak się życie ułożyło. Jesteśmy nadal razem i to jest fajny związek. Zastanawiam się tylko, czy z naszym życiem intymnym jest wszystko w porządku.

Robimy to chętnie i moim zdaniem wystarczająco często. Ale może ja mam jakiś mały popęd i jemu to nie wystarcza? On twierdzi, że jest mu dobrze, ale też czasami wypomina, że ciągle nie mam ochoty. A jak mam mieć, jak akurat jestem zmęczona albo jeszcze się nie umyłam, a on się do mnie dobiera…

Trochę się boję, że go zaniedbuję i on wreszcie poszuka wrażeń gdzie indziej.

Zobacz także: Czy iść tylko na ślub? Na wesele nie dostałam zaproszenia

Trudno powiedzieć, ile dokładnie razy w tygodniu się kochamy. Zazwyczaj pewnie raz, czasami dwa. Mieszkamy razem i pewnie moglibyśmy codziennie, ale mnie się nie zawsze chce. Jemu też się czasem dziwię, że tak nalega po całym dniu. Nie wiem, jak często robią to inni. Chciałabym się od Was dowiedzieć, czy te dwa razy w tygodniu to wystarczająco dla faceta? Wiem, że on mnie kocha, ale w tych sprawach mężczyźni czasami zachowują się inaczej niż my.

Agata

Czy współżycie z partnerem raz-dwa razy w tygodniu to wystarczająco? Zagłosuj:

62 % tak
38 % nie

Polecane wideo

Myślałaś, że to Twoje mankamenty? Niepotrzebnie - mężczyźni za tym szaleją!
Myślałaś, że to Twoje mankamenty? Niepotrzebnie - mężczyźni za tym szaleją! - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.04.2023 14:40
Łomot być musi.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.02.2023 15:38
To wylacznie kwestia libido. Sa ludzie ktorzy maja je wieksze, sa ludzie ktorzy maja je mniejsze i tyle. Wazne, zeby pod wzgledem temperamentow dobrac sie, nie tylko do lozka, ale na codzien rowniez. Zwykle mlodzi ludzie maja weksza ochote na seks, ktora spada wraz z wiekiem, zwlaszcza u kobiet.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.02.2023 09:33
Nie ma reguły, my czesto uprawiamy seks raz w tygodniu, a czasem 4. Oboje pracujemy i poświęcamy się innym zadaniom, jak docieramy do łóżka to jesteśmy zmęczeni i oboje uważamy ze to normalne
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.02.2023 08:37
Nigdy sobie tego nie mówimy. Jesteśmy razem 17lat.
zobacz odpowiedzi (1)
Tola (Ocena: 5) 21.02.2023 08:10
To indywidualna sprawa. Ja mam ochote codziennie ale nie zawsze mam sile po calym dniu aktywności :) Kochamy sie 3-4 razy w tygodniu i uwazam ze jest ok, rozmawiamy o tym i partner tez nie ma poczucia ze za malo/za duzo . Postarajcie sie znalezc kompromis , najwazniejsze zeby bez klotni bo wtedy wszystki pryśnie :( powodzenia :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie