Czy warto kupić kanapę z weluru?

Ela waha się między miękkim welurem a ekoskórą.
Czy warto kupić kanapę z weluru?
Fot. Unsplash (Inside Weather)
17.02.2023

Dzień dobry, wkrótce będę kupować nową kanapę do salonu. Ta, która stoi teraz, jest już mocno zniszczona. Ma 11 lat i jest wykonana z ekoskóry. Nie siedziało się może na niej jakoś miło, bo taka sofa zawsze jest zimna, ale przynajmniej łatwo ją było wyczyścić. Za każdym razem, jak wylewała się na nią kawa, czy herbata, albo spadał jakiś kawałek jedzenia, wystarczyła szmatka z wodą i po sprawie.

Teraz zastanawiam się jednak nad kanapą wykonaną z innego materiału. Myślałam o sofach welurowych, bo po prostu miło by było zapaść się w taką miękkość. Przeraża mnie tylko fakt, że szybko by się poplamiła. A kupowanie sofy i ciągłe przykrywanie jej kocem mija się dla mnie z celem.

Zobacz także: Mieszkam pod jednym dachem z osobą, której szczerze nienawidzę

Doradźcie proszę, jakie materiały łatwo się czyści. Bardzo dziękuję z góry.

Ela

Czy warto kupić kanapę z materiału? Zagłosuj:

78 % tak
22 % nie

Polecane wideo

„Najpiękniejsza łazienka w Polsce” i bardzo oryginalna kuchnia. Tak mieszka Mama Ginekolog
„Najpiękniejsza łazienka w Polsce” i bardzo oryginalna kuchnia. Tak mieszka Mama Ginekolog - zdjęcie 1
Komentarze (18)
Ocena: 5 / 5
Lubię być bardzo miła 😃😄 (Ocena: 5) 23.03.2023 20:35
Dlaczego masz drzwi w pokoju?
zobacz odpowiedzi (1)
Kotex 😺♥️♥️♥️ (Ocena: 5) 19.03.2023 17:37
Ha ha ha ale z ciebie bambik! Czemu? Niemasz v dolcuw. nie wyzywajcie mnie że jestem bambikiem bo niemam v docuw!😭
zobacz odpowiedzi (1)
=⁠-⁠O (Ocena: 5) 19.03.2023 10:27
Eleeeja ndro w przypadku zakupu kilku przedmiotów na stronę internetową i nie tylko jako pierwsza pomoc drogowa trasa dojazdu do pracy z młodzieżą i nie jest w pełni sprawny technicznie możliwe kurwaaaaa w Polsce i za granicą jako Natalia Siwiec w ulubionych i nie wiem co kurwaaa robię to co się (ale co ja robię) i nie tylko po co to za mało żeby nie powiedzieć że jest to że to jest z tym że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to że to nie jest to :⁠-⁠P*⁠\⁠0⁠/⁠*według mnie to że to nie tylko wśród których jest na to pytanie o wartość nieruchomości na tablica ogłoszeń z oo z tego że darmo bez rejestracji w bazie wody ze zbiornika na wodę i zbiorowym w tym temacie nie jest to że kilkakrotnie próbowali państwo w państwie członkowskim .
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.02.2023 08:26
Uyfyftyuuu
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 5) 20.02.2023 03:21
Miałam welurową kanapę ze 20 lat! To były kiepskie czasy, więc stała póki się nie rozwaliła. Przy dzieciach i dużych psach. Poszło wszystko: stelaż i gąbki. Ale materiał do końca wyglądał pięknie. Tylko że był ciemny, nasycona zieleń butelkowa. Dzisiaj wszystko musi być jasne, szare, pastelowe, więc nie wiem, jakby to wyglądało z plamami. No i z dzisiejszą jakością, kiedy wszystko jest jednorazowe...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie