Czy zrobić wesele wyłącznie z daniami wegetariańskimi?

„Nie jemy mięsa z narzeczonym i najchętniej nie podawalibyśmy go na naszym weselu”.
Czy zrobić wesele wyłącznie z daniami wegetariańskimi?
Fot. Unsplash
24.01.2023

W tym roku wychodzę za mąż. Sporo rzeczy już udało nam się z narzeczonym załatwić, ale ciągle zastanawiamy się nad naszym weselnym menu. Oboje od dawna nie jemy mięsa i najchętniej nie podawalibyśmy go również naszym gościom. Myślimy nad zrobieniem imprezy weselnej wyłącznie z daniami wege.

Wiem, że wiele osób nie wyobraża sobie dobrej zabawy bez rosołu, flaczków, czy wiejskiego stołu, ale z drugiej strony myślę sobie, że to będzie najważniejszy dzień dla mnie i dla mojego przyszłego męża, dlatego powinniśmy wszystko zorganizować tak, jak chcemy. I tak się wszystkim nie dogodzi, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto skrytykuje muzykę, jedzenie, czy drinki.

Zobacz także: Została nazwana „najbrzydszą panną młodą na świecie”. Jak wygląda dzisiaj?

Czy któraś z Was urządzała może wesele z daniami wegetariańskimi? Albo może byłyście gośćmi na takim weselu? Co w ogóle sądzicie o takim pomyśle? Dania bez mięsa mogą być przecież równie smaczne i „treściwe”. Może przy okazji zainspirowalibyśmy innych do tego, aby ograniczyć spożywanie mięsa i przejść na wegetarianizm.

Marcelina

Czy zrobić wesele wyłącznie z daniami wegetariańskimi?

43 % tak
57 % nie

Polecane wideo

10 najbardziej zmysłowych języków na świecie
10 najbardziej zmysłowych języków na świecie - zdjęcie 1
Komentarze (84)
Ocena: 4.44 / 5
gość (Ocena: 1) 29.01.2023 18:36
Bardzo chetnie poszłabym nq takie wesele, bo sama ograniczam mięso i chętnie sporobowalalbym ciekawych potraw.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 29.01.2023 06:44
Dania wegańskie to dla mądrych inaczej
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 2) 28.01.2023 19:05
Ślub jest dla pary młodej, wesele dla gości. Taka jest prawda. Stawiam, że większość zrezygnuje z przyjścia albo posiedzi chwilę i jak zgłodnieją wyjdą do pierwszego z brzegu McDonalda
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 28.01.2023 13:08
Ciężko stwierdzić. Niby to dzień państwa młodych ale jednak wesele jest również dla gości. Ja np nie mogę pić alkoholu, mój facet też praktycznie nie pije, ale nie wyobrażam sobie nie podać alkoholu gościom. Dlaczego mam narzucać komuś swoje wybory żywieniowe.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.01.2023 21:28
Nie przejmujcie się komentarzami, że jesteście egoistami, bo nie chcecie podać mięsa. To jest Wasze wesele, Wy macie się dobrze bawić. Osoby, które Was kochają i wspierają idą tam dla Was i uszanują Wasze decyzje. Jeżeli ktoś ich nie zaakceptuje, to znaczy, że ma w du*ie Was i Wasze potrzeby. Bawcie się dobrze! ❤️
zobacz odpowiedzi (7)

Polecane dla Ciebie