Czy zrobić wesele wyłącznie z daniami wegetariańskimi?

„Nie jemy mięsa z narzeczonym i najchętniej nie podawalibyśmy go na naszym weselu”.
Czy zrobić wesele wyłącznie z daniami wegetariańskimi?
Fot. Unsplash
24.01.2023

W tym roku wychodzę za mąż. Sporo rzeczy już udało nam się z narzeczonym załatwić, ale ciągle zastanawiamy się nad naszym weselnym menu. Oboje od dawna nie jemy mięsa i najchętniej nie podawalibyśmy go również naszym gościom. Myślimy nad zrobieniem imprezy weselnej wyłącznie z daniami wege.

Wiem, że wiele osób nie wyobraża sobie dobrej zabawy bez rosołu, flaczków, czy wiejskiego stołu, ale z drugiej strony myślę sobie, że to będzie najważniejszy dzień dla mnie i dla mojego przyszłego męża, dlatego powinniśmy wszystko zorganizować tak, jak chcemy. I tak się wszystkim nie dogodzi, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto skrytykuje muzykę, jedzenie, czy drinki.

Zobacz także: Została nazwana „najbrzydszą panną młodą na świecie”. Jak wygląda dzisiaj?

Czy któraś z Was urządzała może wesele z daniami wegetariańskimi? Albo może byłyście gośćmi na takim weselu? Co w ogóle sądzicie o takim pomyśle? Dania bez mięsa mogą być przecież równie smaczne i „treściwe”. Może przy okazji zainspirowalibyśmy innych do tego, aby ograniczyć spożywanie mięsa i przejść na wegetarianizm.

Marcelina

Czy zrobić wesele wyłącznie z daniami wegetariańskimi?

36 % tak
64 % nie

Polecane wideo

10 najbardziej zmysłowych języków na świecie
10 najbardziej zmysłowych języków na świecie - zdjęcie 1
Komentarze (96)
Ocena: 4.51 / 5
Gość - hupa hups (Ocena: 5) 26.06.2023 10:18
Jak coś to ja gość zmieniam nazwę na hupa hups
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.06.2023 10:15
U mnie dobrze a u ciebie Róża 🌹
odpowiedz
Róża 🌹 (Ocena: 5) 26.06.2023 09:23
Cześć wszystkim na papiliocie jak tam u was słychać
zobacz odpowiedzi (2)
Andy (Ocena: 5) 22.04.2023 13:24
Całość wege byłaby trochę narzucaniem się, zaś dobra atmosfera powstaje gdy wszyscy dobrze się bawią - zadbajcie o różnorodność. Wiem coś o tym - 15 lat vege. Wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia 🌹
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.03.2023 20:15
Dr usydtjfjfllq3sajfiuufifytuthfhhrruriufutiriturjrjtjttjjthtufuritjrruru TutjtjthhlrhrjrhrjtirjrjthtjtHhyj(++⁵+&+&+&++(_(_-& Kaśka napisz do mnie ciebie nie jest ale Dorotka odpisuj do mnie Dorotka wiem ciebie lubię do Radka ale do lekcji nie pisz do mnie bo będę Angelika nie pisz do mnie bo będę będę szła dobra dupa Angelikę Angelika będzie będzie was basen będzie kuzynki do mamy trzeba÷=÷^^=^=
odpowiedz

Polecane dla Ciebie