Czy zażądać od chłopaka, żeby pokazał mi wszystkie SMS-y z telefonu?

Kamila obawia się, że partner nie jest jej wierny.
Czy zażądać od chłopaka, żeby pokazał mi wszystkie SMS-y z telefonu?
Fot. pexels (Kulbir)
10.01.2023

Od ponad dwóch lat jestem z Jarkiem. Jestem po przejściach, bo moi poprzedni partnerzy nie byli mi wierni. Jednego przyłapałam nawet na gorącym uczynku, dlatego mam teraz problemy z zaufaniem drugiemu człowiekowi. Jarek zna moją przeszłość, mówiłam mu o swoich niełatwych doświadczeniach. Obiecał mi, że nigdy mnie nie zdradzi i jeśli poczuje, że czegoś brakuje mu w naszym związku to nie będzie szukał wrażeń na boku, tylko po prostu najpierw się ze mną rozstanie.

Niestety od pewnego czasu podejrzewam, że on również nie jest mi wierny. Nigdy nie zaglądamy sobie co prawda do telefonów i laptopów, ale ja nie reaguję złością, kiedy on pyta, kto do mnie akurat napisał albo od kogo ten SMS. Jak takie pytanie wychodzi ode mnie w jego kierunku to od razu się najeża. Nie rozumiem, dlaczego. Może dlatego, że coś ma na sumieniu.

Zobacz także: Zobacz także: Mój partner miał 36,8 stopni „gorączki”. Jego mama przyjechała się nim opiekować

Wiem, że mam problemy z zaufaniem i być może wszystko wyolbrzymiam. Staram się z tym walczyć, staram się ufać Jarkowi, bo co to za związek, kiedy ciągle podejrzewa się ukochaną osobę o najgorsze. Z drugiej strony wiem, jacy dwulicowi potrafią być mężczyźni…

Powinnam zażądać od Jarka, żeby pokazał mi wszystkie SMS-y ze swojego telefonu? Obawiam się, że to może być początek naszego końca. Albo się dowiem, że on z nikim na boku nie pisze i Jarek będzie miał mi za złe, że tak go podejrzewam na każdym kroku, albo mi odmówi i wtedy nabiorę jeszcze większych podejrzeń… Nie wiem, jak mam rozwiać swoje wątpliwości bez szkody dla mojego związku…

Kamila

Czy Kamila powinna zażądać od chłopaka, żeby pokazał jej zawartość swojego telefonu? Zagłosuj:

38 % tak
62 % nie

Polecane wideo

Kobiece cechy, które naprawdę onieśmielają mężczyzn
Kobiece cechy, które naprawdę onieśmielają mężczyzn - zdjęcie 1
Komentarze (19)
Ocena: 4.47 / 5
gość (Ocena: 5) 12.01.2023 08:52
Ąadtuuoopqaa,?M??) na!1_-(??!!+8999,1jskk,m?3457990
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 11.01.2023 22:20
Pytanie czy rzeczywiście Ciebie zdradza czy się kryje z czymś innym? Jeśli już masz takie podejrzenia to ostatnie, co powinnaś robić, to dawać po sobie poznac, że coś wiesz lub podejrzewasz, bo jeśli Ciebie zdradza to wtedy na pewno zrobi wszystko, żeby to ukryć i po ptakach. Zacznij mu robić niespodziewane wizyty z kanapkami, być dla niego miła, żeby się na nowo w Tobie zakochał, jak będzie trzeba to wyślij posiłki (przyjaciółkę) by go śledzić. Jak już będziesz miała dowód, to mu się odplac tak, żeby mu się zdrad odechciało. Po cichu oczywiście, żeby dostał po portfelu a Ty żebyś załatwiła sobie wszystko tak, żebyś chociaż dóbr materialnych nie straciła. Potem z dnia na dzień zostaw jego dupe w cholere bez wyjaśnień. A potem zablokuj wszędzie. Odcięcie się jest najlepsze.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.01.2023 17:59
Powiem tak- ja z moim mężem mamy oboje telefony na hasła i Face ID. Znamy swoje hasła, korzystamy ze swoich telefonów nawzajem i żadne z nas nie chowa przed drugim telefonu. Nie oznacza to oczywiście kontroli, ale tez nie kryjemy się z tym co tam mamy. Nie wyobrażam sobie bycia w związku z osobą, która kategorycznie żąda pokazania ode mnie treści w telefonie, mam wrażenie ze taka osoba o byle co zrobiłaby awanturę. I mówię to jako osoba, która w przeszłości była zdradzona. Idź na terapie, bo najwyraźniej nie radzisz sobie z przeszłością.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.01.2023 11:57
Na jego miejscu pokazałbym Ci telefon, po czym rzucił w cholere jak już nic nie znajdziesz
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 10.01.2023 17:34
Gdybyś miała godność to byś sama odeszła
odpowiedz

Polecane dla Ciebie