Czy wprowadzić się do niego po 2 miesiącach znajomości?

„Czuję, jakbyśmy znali się od zawsze”.
Czy wprowadzić się do niego po 2 miesiącach znajomości?
Fot. pexels (Ron Lach)
30.12.2022

Czuję, że Robert to ktoś, z kim chcę spędzić resztę życia i się zestarzeć. Jestem w nim bardzo zakochana i on we mnie też. To uczucie spadło na nas nagle, niespodziewanie, ale oboje przepadliśmy. Jeszcze nigdy do nikogo czegoś tak silnego nie czułam. Nigdy nikogo tak nie kochałam i nigdy nikomu tak nie ufałam. To o tyle zaskakujące, że znamy się dopiero od 2 miesięcy. Mimo to mam wrażenie, jakbyśmy znali się od zawsze.

Zobacz także: Chłopak chce znać każdy szczegół z mojego życia... W naszym związku nie ma prywatności

On czyta mi w myślach, i to dosłownie. Kończymy za siebie zdania. Lubimy spędzać razem czas, mamy takie same zainteresowania, nie nudzimy się ze sobą i nie mamy siebie dość. Wręcz tęsknimy za sobą, gdy nie widzimy się dłużej niż dwa dni. Dlatego Robert zaproponował, żebym się do niego wprowadziła. Od razu, bez odkładania tego na później.

Pomysł mi się podoba, ale wszyscy wokół mnie hamują. Mówią, że to za szybko i żebyśmy zaczekali jeszcze kilka miesięcy. Twierdzą, że to taki pierwszy etap zauroczenia i zakochania, kiedy chce się spędzać z ukochaną osobą każdą sekundę, ale że powinniśmy poznać się lepiej, zanim zrobimy kolejny krok.

Są tu może dziewczyny, które szybko zamieszkały ze swoimi partnerami? Żałujecie tego kroku?

Olka

Czy wprowadzić się do niego po 2 miesiącach znajomości? Zagłosuj:

47 % tak
53 % nie

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na zimę
Horoskop MIŁOSNY na zimę - zdjęcie 1
Komentarze (20)
Ocena: 4.5 / 5
gość (Ocena: 5) 31.01.2023 14:27
Lepiej poczekać i cieszyć się beztroskimi randkami niż zwykłym życiem . To pozwoli dłużej podtrzymać magię związku . Mam za sobą 3 związki w których mieszkałam razem 1 po roku , drugi po 2 miesiącach i po kolejnych 5 się rozstaliśmy . Teraz jestem z kimś od kilku miesięcy i na razie nie planujemy mieszkać razem jesteśmy po 30 i każdy ma swoje niezależne mieszkanie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.01.2023 18:47
Najpierw pierścionek
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 01.01.2023 18:06
Wprowadzaj się, chociaż zobaczysz, jak będzie wyglądać Wasze przyszłe życie. Bo mieszkanie razem, wspólne zakupy i dzielenie się obowiązkami to coś zupełnie innego niż randki. Zobaczysz, jak naprawdę Wam sie ułada. Jak sie wprowadziłam po 2 tygodniach i nie żałuję, jesteśmy razem ponad 10 lat.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.01.2023 12:20
Czy tylko ja uważam, że to się może bardzo źle skończyć i wcale nie mam tu na myśli zerwania czy innych błahych rzeczy?
odpowiedz
🥀 (Ocena: 5) 01.01.2023 11:21
Moj maz jest muzulmaninem. Ja tez przeszlam na Islam. W Islamie dopiero po slubie mozna razem mieszkac, wiec tez tak zrobilismy
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie