Czy jechać na sylwestra do Włoch z chłopakiem, którego znam od miesiąca?

„Jego propozycja mnie zaskoczyła”.
Czy jechać na sylwestra do Włoch z chłopakiem, którego znam od miesiąca?
Fot. Unsplash (Christophe Rollando)
08.12.2022

Od 5 tygodni spotykam się z Szymonem. Poznaliśmy się przez aplikację randkową. Wcześniej miałam mnóstwo randek z innymi facetami i już straciłam nadzieję, że spotkam kogoś fajnego. Szymon okazał się naprawdę świetny. Od początku, od pierwszych minut spotkania była między nami dobra energia. Dużo wspólnych tematów, dużo śmiechu, chemia oczywiście też. Oboje dość szybko odinstalowaliśmy aplikację i stwierdziliśmy, że skupiamy się tylko na sobie.

Zobacz także: W ciągu pół roku zrobiłam 20 testów ciążowych

Jestem zaskoczona, jak szybko i gładko to idzie. To tempo z jednej strony mnie cieszy, a z drugiej trochę przeraża. Ciągle się boję, że jest zbyt pięknie i że zaraz nagle to się skończy. Myślałam, że takim zgrzytem może być choćby sylwester, bo Szymon powiedział, że chciałby go spędzić we Włoszech. Będą tam też jego znajomi i część rodziny, której nie zdążyłam jeszcze poznać. W duchu pogodziłam się z tym, że w Nowy Rok wejdziemy osobno, ale on zaproponował, żeby do nich dołączyła.

Jego propozycja mnie zaskoczyła. Podświadomie chciałam, żeby o to zapytał, ale z drugiej strony waham się, co zrobić. Znamy się od miesiąca, a ja mam jechać do innego kraju z jego znajomymi i jego rodziną? Mój delikatny opór przed tym wiąże się z tym, że w moich poprzednich związkach poznawałam rodzinę i przyjaciół moich partnerów po kilku miesiącach, toczyło się to jakoś wolniej i spokojniej, a tutaj wszystko dzieje się błyskawicznie.

Co powinnam zrobić?

Ola

Czy jechać na sylwestra do Włoch z chłopakiem, którego znam od miesiąca? Zagłosuj:

48 % tak
52 % nie

Polecane wideo

Ważyła 311 kilogramów, ale dzisiaj wygląda jak zupełnie nowa osoba. Jest rekordzistką w utracie wagi!
Ważyła 311 kilogramów, ale dzisiaj wygląda jak zupełnie nowa osoba. Jest rekordzistką w utracie wagi! - zdjęcie 1
Komentarze (26)
Ocena: 4.69 / 5
2023 (Ocena: 5) 01.01.2023 00:41
Dobrego roku
odpowiedz
2023 (Ocena: 5) 01.01.2023 00:41
Dobrego roku
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 14.12.2022 15:47
Miałam bardzo podobną sytuację, też Włochy i też z poznanym świeżo chłopakiem i była tam jego rodzina i nic mi się nie stało, ale teraz jestem starsza i byłabym mądrzejsza, różnie mogło byc. Warunek jest jeden- weź dodatkowo ze sobą jakąś parę znajomych, ale nie samą koleżankę i wtedy ewentualnie możesz pojechać i na przykład z nimi mieszkać. Jechanie z obcym typem to jednak pewne ryzyko.
odpowiedz
(Ocena: 5) 14.12.2022 12:33
Moim zdaniem to za wczesnie na taki wyjazd. Moze spedzcie sylwestra w Polsce,a jezeli nadal bedziecie razem to na drugi rok pojezdzcie do Wloch.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 13.12.2022 12:50
Pojedź koniecznie z hebanowym księciem.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie