Chciała nakarmić dziecko piersią. Ostra reakcja obcego mężczyzny ją zmroziła

Kwestia karmienia dziecka piersią w miejscach publicznych nadal budzi kontrowersje.
Chciała nakarmić dziecko piersią. Ostra reakcja obcego mężczyzny ją zmroziła
Fot. Unsplash (Timothy Meinberg)
25.11.2022

Ta młoda matka chciała nakarmić dziecko piersią w swoim samochodzie. Niestety, samochód stał na publicznym parkingu, a mężczyźnie, który był tego świadkiem, nie spodobało się to, co zobaczył. Kobieta nagraniem ze zdarzenia podzieliła się na TikToku, czym wywołała burzę w komentarzach.

Zobacz także: Najmłodsze matki na YouTubie. Wiele z nich nie skończyło 16 lat

Chciała nakarmić dziecko piersią. Ostra reakcja obcego mężczyzny ją zmroziła

Jak się okazuje, kwestia karmienia dziecka piersią w miejscu publicznym jest sporna nie tylko w naszym kraju. Nieprzyjemnej sytuacji doświadczyła ostatnio młoda matka z USA. Kobieta chciała nakarmić swoje dziecko we własnym samochodzie, a i tak znalazła się osoba, której się to nie spodobało. W trakcie karmienia do Gelsey Maree podszedł oburzony mężczyzna. Na opublikowanym przez nią filmiku słychać jego ostre słowa:

Mam dzieci w samochodzie, które widzą twoje sutki, a to jest po prostu niestosowne. Nie obchodzi mnie, co tu się dzieje, musisz iść karmić piersią gdzieś w odosobnione miejsce.

Młoda matka chciała uspokoić zbulwersowanego mężczyznę, mówiąc, że może po prostu nie patrzeć. Jej słowa odniosły jednak efekt odwrotny do zamierzonego. Obcy nadal mówił podniesionym głosem:

Pozwól, że ci powiem, jak to się potoczy, mała panienko. To publiczny parking, patrzę tam, gdzie chcę.

Zdenerwowana młoda matka w końcu zagroziła, że wezwie policję. Mężczyzna jednak nie odpuszczał. Nie wiadomo, jak zakończyła się ta sytuacja, ponieważ w tym momencie nagranie się skończyło. Filmik w szybkim tempie obiegł Sieć, a internauci nie zostawili na mężczyźnie suchej nitki. Pod filmikiem pojawiły się dosadne komentarze internautów, którzy stanęli po stronie Gelsey:

To nie stygmatyzacja, to seksualizacja. (…) Karmienie piersią w miejscach publicznych jest legalne w Stanach Zjednoczonych od 1999 roku.

Ja bym z nim nawet nie dyskutowała. Powiedziałabym, że ma spadać i dać pozwolić mi nakarmić dziecko w spokoju.

Zobacz także: Ten mężczyzna myślał, że ma kaca. Prawda okazała się dużo gorsza

Źródło: o2.pl 

@gelseymaree I just ❤️ people #breastfeedingprobz ♬ original sound - Gelsey Maree

A Tobie przeszkadza publiczne karmienie piersią? Zagłosuj:

29 % tak
71 % nie

Polecane wideo

Cechy partnerki, o której marzą mężczyźni: Wskazali 7 cech ideału
Cechy partnerki, o której marzą mężczyźni: Wskazali 7 cech ideału - zdjęcie 1
Komentarze (18)
Ocena: 4.78 / 5
kość (Ocena: 5) 03.01.2023 17:50
skoro szczekacie na faceta to w takim razie nie powinnyście mieć pretensji gdy wasze dzieci przechodząc zobaczą przez szybę samochodu jak jakaś laska będzie robiła mi loda....no przecież chyba mogę robić w swoim samochodzie co tylko zechcę a dzieci jak nie chcą to niech nie patrzą!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.11.2022 21:53
No i dobrze jej powiedział. Powiedziałabym jej to samo.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 1) 25.11.2022 14:50
Na Tik-Toku chciała nakarmić? Nieźle ma zryty dekiel.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.11.2022 10:50
1. Jej własny samochód jest moim zdaniem wystarczająco odosobnionym miejscem, żeby sobie karmić i facet srogo przesadził. 2. Moim zdaniem można sobie karmić gdzie się chce, z jednym wyjątkiem: 3. Mam problem z kobietami, które karmią w restauracjach, czy generalnie miejscach przeznaczonych do konsumpcji. Sory, ale jak jem to nie mam ochoty oglądać czyichś wymiętolonych wymion i ulewającego się mleka z gilami z krztuszącego się bombelka. I nie, nic mnie nie obchodzi, że to naturalne. Sikanie i sr@nie też jest w 100% naturalne, ale jakoś nie robi się tego przy stoliku w knajpie, tylko w kiblu. Jakiś czas temu madeczka przewijała bombelka na stole w knajpie, smród goowna rozniósł się w 30 sekund. No jak tak można???
zobacz odpowiedzi (11)

Polecane dla Ciebie