Stworzenie stabilnego związku z tym typem mężczyzny jest niełatwe. Życie z nim to prawdziwe wyzwanie

Relacje z mężczyznami, jakich można określić jako niezdecydowanych, należą do jednych z najtrudniejszych.
Stworzenie stabilnego związku z tym typem mężczyzny jest niełatwe. Życie z nim to prawdziwe wyzwanie
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/ottway_thelabel/)
02.11.2022

Poznałaś fantastycznego faceta. Zaiskrzyło między Wami tak, że oboje nieustannie o sobie myślicie. Macie mnóstwo wspólnych tematów, wręcz nie możecie się nagadać. Kontakt jest intensywny, wciąż spędzacie ze sobą czas. Spodziewasz się, że odtąd wszystko będzie układało się jak po maśle.  Niestety... On pewnego razu nie zjawia się na randce, choć sam o nią zabiegał. Nieoczekiwanie pisze, że musi to sobie jeszcze raz przemyśleć i potrzebuje czasu. Nie masz pojęcia, o co może mu chodzić. Przecież wydawał się mocno zauroczony, zafascynowany. Po czasie okazuje się, że ten typ tak ma. To po prostu mężczyzna niezdecydowany. 

Zobacz także: Toksyczna miłość. Jeśli w Twoim związku pojawiają się te symptomy, uciekaj

Wiecznie niezdecydowani. Mężczyźni, którzy wciąż gubią się w swoich emocjach

Relacje z mężczyznami, jakich można określić jako niezdecydowanych, należą do jednych z najtrudniejszych. Związek z kimś, kto jest niestabilny emocjonalnie zawsze wiąże się po prostu z wieloma sytuacjami kryzysowymi. Wchodząc w niego, musimy mieć na uwadze, że czeka nas niekiedy uczuciowy roller-coaster. Choć wiele z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że podobnych mężczyzn warto omijać szerokim łukiem, to nierzadko i tak się nam to nie udaje. Ich zalety wciąż biorą górę nad wadami, a owe momenty błądzenia w emocjonalnej mgle przydarzają się im od czasu do czasu. Na dłuższą metę taki związek może jednak unieszczęśliwiać i doprowadzić do wielu bardzo poważnych konsekwencji. Taka sytuacja spotkała naszą czytelniczkę, Magdę:

„Poznałam M. w pracy. Kierował moim działem. Zrobił na mnie wielkie wrażenie. Wtedy wydawało mi się, że nie poznałam jeszcze tak niesamowitego faceta. Miał w sobie wielką charyzmę, ludzie go słuchali. Czułam się z nim niezwykle, jakby w jego towarzystwie nic złego nigdy nie mogło mnie spotkać. Nie mogłam bardziej się mylić...

Zaczęliśmy się spotykać. W tym czasie zmieniłam też pracę. Nie chciałam, żeby z naszej relacji wynikły jakieś nieporozumienia w życiu zawodowym. Po ośmiu miesiącach zamieszkaliśmy ze sobą. Wynajęliśmy razem mieszkanie. 

Chociaż świetnie się nam układało, regularnie zdarzały się chwile, kiedy M. nagle znikał. Jeszcze wczoraj kochał mnie nad życie, a kolejnego dnia rano wpadał w dziwny marazm. Zaczynał odsuwać mnie od siebie, mówić że potrzebuje dla siebie przestrzeni. Był chłodny, bardzo nieprzyjemny. Wracał wtedy do swojego mieszkania. Nie odpowiadał na moje wiadomości, nie odbierał telefonów. Takie kryzysy trwały zawsze mniej więcej przez dwa tygodnie. Potem nagle wielkie uczucie wracało i M. skruszony znów się pojawiał w naszym domu.

Zobacz także: Nieposkromione. Odkryj w sobie wewnętrzną czarownicę i ciesz się życiem jak nigdy dotąd

Powiedzieć, że bardzo mnie to dotykało, to jakby nic nie mówić. Bywałam potwornie załamana.  Wpadałam w depresję. Zaczynałam zaniedbywać pracę. Najgorzej było, kiedy zaszłam w ciążę. M. cieszył się ogromnie, poprosił mnie o rękę i... zniknął. Znowu musiał sobie wszystko przemyśleć. Przez prawie trzy tygodnie ani razu nie zadzwonił. Czułam się fatalnie. Nie jadłam, nie spałam.  Poroniłam... To właśnie wtedy postanowiłam od niego odejść. Nie mógł w to uwierzyć. Straciłam przez niego dziecko, a to mi zarzucał, że postępuję okrutnie. 

Przestrzegam wszystkich przez związkami z takimi mężczyznami. Oni nigdy się nie zmieniają. Ich niezdecydowanie nie mija. Nie warto dawać im kolejnych szans.”

Czy na Twojej drodze też pojawił się kiedyś niezdecydowany mężczyzna? Zagłosuj:

56 % tak
44 % nie

Polecane wideo

Ma gigantyczne gałki oczne. Internauci obejrzeli jej filmik ponad 10 mln razy
Ma gigantyczne gałki oczne. Internauci obejrzeli jej filmik ponad 10 mln razy - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 3.5 / 5
gość (Ocena: 5) 03.11.2022 13:55
Takiemu to od razu kopnąć w 4 litery a głupie baby mają nadzieję że on się cudownie zmieni
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.11.2022 00:09
Skąd się bierze takie niezdecydowanie i jak z nim walczyć?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.11.2022 10:57
Ja jestem taką kobietą i niestety ciężko mi się z tym żyje. Raz kocham partnera nad życie, a raz się motam i potrzebuję czasu dla siebie. Każda błahostka, która zrobi wtedy zle jest dla mnie sygnałem: on o Ciebie nie zadba, marnujesz z nim życie. W wieku prawie 30 lat nauczyłam się nad tym panować, jednak te stany nadal się zdarzają
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie