Czy buty na ślub muszą być nowe? Chcę pójść w starych, które noszę od kilku tygodni

„Sporo osób już mnie w nich widziało”.
Czy buty na ślub muszą być nowe? Chcę pójść w starych, które noszę od kilku tygodni
Fot. Unsplash
18.10.2022

Pod koniec października wychodzę za mąż. Zastanawiam się, czy mogę pójść do ślubu w butach, które noszę od kilku tygodni. Nie są jakieś zjawiskowo piękne, ale wygodne i idealne pod względem szerokości. Z tym zawsze mam problem, bo wiele butów mnie obcierało lub było za wąskich, a te są idealne.

Chodziłam w nich już do pracy, na imprezy, na spotkania ze znajomymi. Mnóstwo osób mnie w nich widziało. Mają fajną wysokość obcasa, kolor też odpowiedni, bo taki wpadający w nude. Mama twierdzi jednak, że to nie wypada brać ślubu w znoszonych butach. Ślub to wyjątkowy dzień, więc szpilki powinny być nowe i eleganckie, a te nie są jakieś wyjątkowo piękne.

Zobacz także: Nie stać mnie na nianię

Mam w związku z tym dylemat. Buty są bardzo wygodne, wiem, że noga mi się w nich nie zmęczy. Sukienkę mam jednak długości ¾, więc buty będą bardzo widoczne i koleżanki, które dobrze mnie znają, zobaczą, że idę do ślubu w codziennych butach.

Co zrobiłybyście na moim miejscu?

Ola

Czy buty na ślub muszą być nowe? Zagłosuj:

31 % tak
69 % nie

Polecane wideo

Kobiece fryzury, które uwielbiają faceci. Według nich to najlepsze uczesania wszech czasów
Kobiece fryzury, które uwielbiają faceci. Według nich to najlepsze uczesania wszech czasów - zdjęcie 1
Komentarze (20)
Ocena: 4.8 / 5
gość (Ocena: 5) 24.10.2022 23:44
A idź w starych, nie masz większych problemów?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.10.2022 22:44
Musisz mieć nowe buty. Zawsze przed ślubem ksiądz sprawdza buty na zakrystii i jak stwierdzi, że są używane, to nie udziela ślubu wtedy. Może się niedopatrzec, ale po co ryzykować? Dla świętego spokoju kup nowego buty.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.10.2022 00:00
Idź boso i nago. Wywal swoją psitę do przodu i zrób wszystkim gościom prysznic Zapodaj szczocha najmocniej jak się da. Niech wujek Zbyszek umyje se swój tłusty i łysy łeb twoimi slurami a potem będzie na kolanach błagał o jeszcze. I wtedy usiądź mu dupcią na ryj i puszczaj bąki. Możesz też popuszczać siusiu. Zwal mu klotza w usta i niech on ssie twoje goowno. Niech on przyssa się ustami do twojej pupci i niech ją ssie. Każdy by ci wsadził języczka w dupcię i wylizał ą od środka i twoją cipeczkę. Tak więc tego tamtego i sramtego. ZAPRASZAM
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 18.10.2022 20:20
Jak masz mieć zepsutą całą imprezę przez zamartwianie się o buty, to lepiej już dla świętego spokoju kup nowe.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.10.2022 13:34
Ja miałam również sukienkę 3/4 i buty nude które mam w szafie od 2 lat. Tylko są tak mega wygodne i ze skóry, że dałam radę do nocy w nich tańczyć. Kupisz nowe, musisz w nich trochę pochodzić choćby po domu i po ślubie schowasz na dno szafy bo do niczego ich więcej nie ubierzesz.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie