Czy na wesele mogę założyć spodnie? Jestem świadkową

W sukienkach Oliwia czuje się bardzo niekomfortowo.
Czy na wesele mogę założyć spodnie? Jestem świadkową
Fot. Unsplash
11.10.2022

Nie uważam się za chłopczycę, bo lubię podkreślać swoją kobiecość. Jednak bardziej makijażem, fryzurą czy dodatkami, niż ciuchami. Bluzkę z dekoltem jeszcze założę, ale spódnice to zupełnie nie jest moja bajka.

Niektórzy twierdzą, że mam zgrabne nogi. Ja tak nie uważam. Może są szczupłe, ale też trochę krzywe i zawsze posiniaczone. Taka przypadłość, której nie mogę się pozbyć. Tylko gdzieś zawadzę i od razu powstają krwiaki. To tak tytułem wstępu, bo nie chodzi stricte o moje kończyny.

Za dwa tygodnie wybieram się na ślub i wesele. Przypadła mi nawet rola świadkowej, więc tym bardziej chciałabym się dobrze zaprezentować. Tylko jak, skoro tradycyjna sukienka zupełnie odpada? Na co dzień noszę tylko spodnie.

Zobacz również: Panna młoda zrozpaczona zdjęciami ze ślubu. Wszyscy patrzą tylko na świadkową

Strój weselny dla kobiety kojarzy się jednoznacznie i raczej nie z nogawkami. Tym bardziej, że mam cały czas towarzyszyć parze młodej. Najwyższa pora wybrać jakąś stylizację, ale nie bez powodu odłożyłam to na ostatni moment.

Po prostu nie wiem, co mam zrobić. Założyć spodnie i czuć się dobrze, ale narazić się na krzywe spojrzenia? Czy może sukienkę, nawet jeśli będzie maxi, która odbierze mi swobodę, ale zadowoli innych? Pomóżcie, czas mnie goni.

Co myślicie o spodniach? Mogłabym je założyć na taką okazję?

Oliwia

Czy na wesele świadkowa może założyć spodnie? Zagłosuj:

77 % tak
23 % nie

Polecane wideo

5 ubrań, które kobiety podobno kupują najczęściej
5 ubrań, które kobiety podobno kupują najczęściej - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 4.27 / 5
inna bajka (Ocena: 5) 29.11.2022 18:54
Nie szata zdobi czlowieka, a zakladac kieckę i czuc sie w niej źle to mija sie z celem. Sami stwarzacie niepotrzebne problemy. To w co sie ubieramy to nie nasz problem.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.10.2022 15:41
Kombinezon lub damski garnitur to bardzo dobry wybór. Jeśli jednak nie wiesz czy komuś się to nie spodoba, to najlepszym wyborem będzie porada u panny młodej. Ona będzie wiedziała w czym ci do twarzy, a przy okazji powie ci w czym chciałaby cię zobaczyć. W końcu to jej ślub. Myślę jednak, że nie będzie miała oporów żebyś założyła elegancki garnitur lub kombinezon zamiast sukienki😊
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.10.2022 12:22
Teraz są tak piękne garnitury damskie albo kombinezon. Czasem to ładniej wygląda na kobiecie niż sukienka. Poszukaj po sklepach myślę że będzie ok
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 11.10.2022 11:49
Majtek nie ubieraj. Portki se ubierz.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.10.2022 10:39
Możesz. Nie ma za to mandatów lub innych kar.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie