Czy to możliwe, że on celowo kupił mi sukienkę w złym rozmiarze?

Monika zastanawia się, czy to umyślna sugestia.
Czy to możliwe, że on celowo kupił mi sukienkę w złym rozmiarze?
Fot. Unsplash
05.10.2022

Przez ostatnie miesiące miałam sporo stresów, które zajadałam. Odbiło się to na mojej sylwetce. Przybyło mi jakieś 8 kilogramów. Z rozmiaru M przeszłam na L. Figura nie jest jednak teraz moim największym zmartwieniem, bo mam inne, ważniejsze.

Mój chłopak zapewnia mnie, że nie przeszkadza mu moje kilka kilogramów nadwagi. Za każdym razem dodaje jednak, że to tymczasowe i że na pewno niedługo schudnę. Może tak, a może nie. Teraz mam inne rzeczy na głowie niż diety, a od zawsze na sytuacje stresowe reaguję przybieraniem na wadze.

Zobacz także: Czy mój ginekolog przekracza granice?

Ostatnio miałam urodziny i dostałam od mojego chłopaka sukienkę. Piękną, tylko w moim dawnym rozmiarze. Zastanawiam się, czy to była jego umyślna sugestia, abym schudła, czy jednak po prostu jego niewiedza o kobiecej rozmiarówce. Na pewno zrobiło mi się przykro, że nie byłam w stanie jej dopiąć i że nie mogę jej teraz nosić. Chłopak stwierdził, że wyrzucił paragon, więc nie można jej zwrócić, czy wymienić na większą i że na pewno za jakiś czas się w nią zmieszczę.

Co mam o tym wszystkim myśleć?

Monika

Czy to możliwe, że on celowo kupił mi sukienkę w złym rozmiarze? Zagłosuj:

74 % tak
26 % nie

Polecane wideo

5 ubrań, które kobiety podobno kupują najczęściej
5 ubrań, które kobiety podobno kupują najczęściej - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 4.5 / 5
gość (Ocena: 1) 05.10.2022 13:32
Weź schudnij locho.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.10.2022 08:45
8 kg w miesiąc. Pędzisz jak rakieta i zaraz będziesz też tak wyglądać. Opanuj się.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 05.10.2022 00:21
Dziewczyno, pieprz sukienke. Jak bedziesz czula ze chcesz schudnac dla siebie, to wtedy schudniesz. Jak bedzie mowil, ze przytylas, jakies szpilki ci wtykal, to kopa trzeba mu zasadzic i koniec. Nigdy nie pozwalajcie dziewczyny, zeby faceci wam dyrygowali jakie macie byc. Dbajcie o siebie, rozwijajcie sie, ale wylacznie dla siebie.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 05.10.2022 00:11
Celowo, to manipulant. Inną sprawą, że schudnąć warto nie dla wyglądu, czy tym bardziej chłopaka, ale dla zdrowia, wielu ludzi nawet nie zdaje sobie sprawy jak nadwaga niszczy organizm, to może się odbić na twoim zdrowiu w przyszłości.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie