Wróciłam do swojego eks. Czy wprowadzić się do niego drugi raz?

„Nie chcę się spieszyć z tą decyzją, ale nie zamierzam też zwlekać”.
Wróciłam do swojego eks. Czy wprowadzić się do niego drugi raz?
Fot. Unsplash (Zoe)
21.09.2022

W styczniu tego roku zamieszkałam z chłopakiem u niego w mieszkaniu. Przedtem byliśmy ze sobą dwa lata. Po pół roku spakowałam swoje rzeczy i się wyniosłam, bo nam się nie układało pod jednym dachem. Kłóciliśmy się o drobiazgi, miewaliśmy ciche dni, momentami czułam się tam jak intruz, bo przecież to jego mieszkanie. Rozstaliśmy się w złości, wyprowadziłam się i przeniosłam do przyjaciółki.

W sierpniu, czyli dwa miesiące po zerwaniu, on się do mnie odezwał. Pisał, że mnie nadal kocha, wszystko sobie przemyślał i że nie umie beze mnie żyć. Ja też nadal go kocham, więc zgodziłam się na spotkanie. Wróciliśmy do siebie, znowu jesteśmy razem. On teraz nalega, żebym ponownie się do niego wprowadziła, a ja nie wiem, co robić.

Zobacz także: Byłam na randce z incelem

Przyjaciółka ma trzypokojowe mieszkanie, ja jej płacę za pokój i świetnie się razem czujemy, ale wiadomo, że to nie jest rozwiązanie na dłuższą metę. Ona mówi, że mogę zostać, ile tylko mam ochotę, więc to miłe z jej strony. Wiadomo jednak, że wolałabym mieszkać z moim chłopakiem. Obawa jest taka, że znowu zaczniemy się kłócić, ja znowu będę się przeprowadzać, wyprowadzać i tak w kółko.

Zastanawiam się, jakie będzie najlepsze rozwiązanie w naszej sytuacji. Jesteśmy parą już prawie od trzech lat, myślę o nim poważnie i chcę z nim budować przyszłość. Nie chcę się spieszyć z przeprowadzką do niego, ale nie zamierzam też zwlekać.

Wprowadzić się do niego drugi raz, a jeśli tak to kiedy? Podpowiedzcie.

Anka

Wróciłam do swojego eks. Czy wprowadzić się do niego drugi raz? Zagłosuj:

33 % tak
67 % nie

Polecane wideo

Gdzie i jak obecnie mieszka Maffashion? Influncerka wyprowadziła się z synem z nowoczesnej willi
Gdzie i jak obecnie mieszka Maffashion? Influncerka wyprowadziła się z synem z nowoczesnej willi - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 21.09.2022 11:15
Ja, z moim od niedawna mężem, też długo się docierałam. I na początku też rozstaliśmy się na kilka miesięcy, takie były zgrzyty. Gdybyśmy się nie kochali to już dawno byśmy się rozstali, ale zaraz zapominamy o co poszło w kłótni, zostaje tylko tęsknota. Jesteśmy już 12 lat razem i nauczyliśmy się ze sobą żyć
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.09.2022 09:48
Wspólne mieszkanie dużo weryfikuje, i tez trzeba sie podocierać. Ja z obecnym zyje super ale ma on swoje nawyki a ja swoje i tez czasem sa spiecia na tej lini
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.09.2022 01:56
Na pewno nie od razu. Pospotykajcie sie w neutralnych miejscach, moze kilak razy u niego. Zobacz czy faktycznie mu zalezy czy sie stara, ale nie przeprowadzaj sie od razu. Prawdopodobnie nic z tego nie bedzie, ale czasami warto dac szanse, ale dac szanse nie znaczy od razu wprowadzac sie. Wprowadzic sie dopiero jak bedziesz miala pewnosc.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 21.09.2022 00:17
Na 100% wrócą stare problemy i znów się rozstaniecie. Klasyka gatunku.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie