Czy mój ginekolog przekracza granice?

„Mówi mi czasem rzeczy, których chyba nie powinien”.
Czy mój ginekolog przekracza granice?
Fot. pexels
04.10.2022

Chciałabym się was poradzić w pewnej kwestii. Od początku tego roku mam nowego ginekologa. Ten, do którego chodziłam przez ostatnie lata, niestety przeszedł na emeryturę, ale to właśnie on polecił mi doktora Z. Poczytałam o nim opinie w Internecie i były bardzo pozytywne.

Ogólnie nie mam problemu z mężczyznami-ginekologami. Ja mam akurat z nimi pozytywne doświadczenia, bo kobiety były podczas badania o wiele mniej delikatne. Doktor Z. jest pod tym względem bez zarzutu. Zawsze cierpliwie i miło wyjaśnia, co po kolei będzie robił. Jest bardzo rzeczowy i sympatyczny.

Zobacz także: Mój chłopak choruje na depresję. Wykańcza mnie to, że nie potrafię mu pomóc...

Do tej pory byłam u niego dwa razy. Przy pierwszej wizycie powiedział mi, że „wszystko wygląda pięknie i elegancko i aż przyjemnie badanie zrobić”. Uznałam, że po prostu chce być miły. Na drugiej wizycie jak tylko weszłam do gabinetu to usłyszałam: „Mam mnóstwo pacjentek, ale akurat panią zapamiętałem dobrze. Śliczna sukienka”. Kiedy leżałam na fotelu puścił do mnie oczko i poprosił, żebym się rozluźniła. „Szparka jest bardzo ciasna, nie chciałbym sprawiać bólu przy badaniu. W czasie stosunku nie odczuwa pani dyskomfortu?”. Zaprzeczyłam, ale poczułam się nieswojo, że pyta o to w taki sposób. Jakby z podtekstem.

Może wyolbrzymiam, już sama nie wiem. Wśród opinii na jego temat nie ma ani jednej mówiącej o tym, że on rzuca dziwne komentarze. Chyba że jestem pierwszą pacjentką, która od niego słyszy takie rzeczy.

Specjalistą jest bardzo dobrym, a na takiego trudno trafić. Nie wiem tylko, czy on przekracza granice, czy to ja jestem jakaś przewrażliwiona. Proszę o wasze opinie.

K.

Czy mój ginekolog przekracza granice? Zagłosuj:

62 % tak
38 % nie

Polecane wideo

Ofiara medycyny estetycznej pokazała zdjęcia sprzed operacji
Ofiara medycyny estetycznej pokazała zdjęcia sprzed operacji - zdjęcie 1
Komentarze (66)
Ocena: 4.35 / 5
gość (Ocena: 5) 21.10.2023 13:54
Polki uwielbiają nadziewać się na paluszki delikatnych panów doktorów, a jak jeszcze studenci..... ahhhhhhhhbh
odpowiedz
Gosc (Ocena: 5) 04.08.2023 19:44
Jezu już nie przesadzajcie
odpowiedz
XDDD (Ocena: 5) 04.08.2023 19:43
Te komentarze to chyba pisze jakiś zazdrosny chłoptaś który nie skończył liceum
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.07.2023 00:55
Nie zaakceptował bym dziewczyny chodzącej do ginekologa faceta, nie ważne jak bardzo by bolało rozstanie lepiej chwilę pocierpieć niż całe życie żyć że świadomością że obnazała się przed przypadkowym facetem i pozwalała mu się molestowac
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.06.2023 13:26
To zbok, idź do innego.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie