Czy mój ginekolog przekracza granice?

„Mówi mi czasem rzeczy, których chyba nie powinien”.
Czy mój ginekolog przekracza granice?
Fot. pexels
31.08.2022

Chciałabym się was poradzić w pewnej kwestii. Od początku tego roku mam nowego ginekologa. Ten, do którego chodziłam przez ostatnie lata, niestety przeszedł na emeryturę, ale to właśnie on polecił mi doktora Z. Poczytałam o nim opinie w Internecie i były bardzo pozytywne.

Ogólnie nie mam problemu z mężczyznami-ginekologami. Ja mam akurat z nimi pozytywne doświadczenia, bo kobiety były podczas badania o wiele mniej delikatne. Doktor Z. jest pod tym względem bez zarzutu. Zawsze cierpliwie i miło wyjaśnia, co po kolei będzie robił. Jest bardzo rzeczowy i sympatyczny.

Zobacz także: Mój chłopak choruje na depresję. Wykańcza mnie to, że nie potrafię mu pomóc...

Do tej pory byłam u niego dwa razy. Przy pierwszej wizycie powiedział mi, że „wszystko wygląda pięknie i elegancko i aż przyjemnie badanie zrobić”. Uznałam, że po prostu chce być miły. Na drugiej wizycie jak tylko weszłam do gabinetu to usłyszałam: „Mam mnóstwo pacjentek, ale akurat panią zapamiętałem dobrze. Śliczna sukienka”. Kiedy leżałam na fotelu puścił do mnie oczko i poprosił, żebym się rozluźniła. „Szparka jest bardzo ciasna, nie chciałbym sprawiać bólu przy badaniu. W czasie stosunku nie odczuwa pani dyskomfortu?”. Zaprzeczyłam, ale poczułam się nieswojo, że pyta o to w taki sposób. Jakby z podtekstem.

Może wyolbrzymiam, już sama nie wiem. Wśród opinii na jego temat nie ma ani jednej mówiącej o tym, że on rzuca dziwne komentarze. Chyba że jestem pierwszą pacjentką, która od niego słyszy takie rzeczy.

Specjalistą jest bardzo dobrym, a na takiego trudno trafić. Nie wiem tylko, czy on przekracza granice, czy to ja jestem jakaś przewrażliwiona. Proszę o wasze opinie.

K.

Czy mój ginekolog przekracza granice? Zagłosuj:

68 % tak
32 % nie

Polecane wideo

Ofiara medycyny estetycznej pokazała zdjęcia sprzed operacji
Ofiara medycyny estetycznej pokazała zdjęcia sprzed operacji - zdjęcie 1
Komentarze (48)
Ocena: 4.19 / 5
gość (Ocena: 5) 21.09.2022 23:32
Kobieta z poczucie wartości nigdy nie rozstawi nóg przed obcym facetem Pamiętaj nie masz wartości to i nie masz godności
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.09.2022 17:30
Ginekolog w ciągu swojej kariery zawodowej tylko dwa razy spotyka tą samą waginę więc drogie panie czym ma się znudzić jeżeli wasz mąż ją spotyka codziennie
odpowiedz
kerad (Ocena: 5) 15.09.2022 23:00
Jeżeli to dla ciebie takie normalne to dla czego zasłaniasz dziurę daj popatrzeć przecież jesteśmy takimi samymi ludźmi jak ginekolog niczym się nie różnimy jemy sra.my i dupcz.ymy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.09.2022 17:29
a te komentarze to chyba zazdrosna żona ginekologa pisze, ginekologa jak dentysta, tylko do innego otworu zagląda, i co w tym takiego strasznego?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.09.2022 08:58
Wiesz gdzie można spotkać ginekologiczną dzi.wkę w gabinecie ginekologa -faceta
odpowiedz

Polecane dla Ciebie