Czy to powód do niepokoju, że on ciągle porównuje mnie do swojej byłej dziewczyny?

„Wciąż słyszę, co Kaja lubiła, o czym marzyła, jakie jadła kanapki, czy jakie było jej ulubione wino. Zaczyna mnie to coraz bardziej irytować...”.
Czy to powód do niepokoju, że on ciągle porównuje mnie do swojej byłej dziewczyny?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
30.08.2022

Jesteśmy z Michałem parą od sześciu miesięcy. Bardzo dobrze się nam układa. Uwielbiamy spędzać ze sobą czas i świetnie się uzupełniamy. Coraz częściej rozmawiamy o tym, by ze sobą zamieszkać. W naszej relacji występuje tylko jeden problem. Michał na każdym kroku porównuje mnie do swojej byłej dziewczyny...

Zobacz także: Od 6 lat nie dostałam podwyżki. Szef ciągle mnie zbywa...

Przez długi czas starałam się to zrozumieć. Byli ze sobą przez ponad siedem lat, od ostatniej klasy liceum. Wiem, że to bardzo długo i mimo że nie są już razem, czasem myśli o niej. W końcu jej osoba wywarła na niego wielki wpływ.

Po piątym miesiącu zaczęłam delikatnie zwracać mu na to uwagę, ale nadal często zdarza mu się mówić, że „Kaja robiła to zawsze trochę inaczej, „Kaja mówiła, że warto trochę poczekać... Wciąż słyszę, co Kaja lubiła, o czym marzyła, jakie jadła kanapki, czy jakie było jej ulubione wino. Zaczyna mnie to coraz bardziej irytować. 

Michał jest we mnie bardzo zakochany. Widzę to i czuję. W żadnym razie nie ma mowy o powrocie do wspomnianej Kai - ma już innego partnera i jest z nim w piątym miesiącu ciąży. Mimo wszystko jestem zazdrosna. Ostatnio zapytałam go wprost, dlaczego ciągle o niej wspomina. Sam nie do końca potrafił to wytłumaczyć. W końcu wyznał, że to chyba z przyzwyczajenia, przez to, że byli razem tak długo. Obiecał, że postara się już tak nie mówić, ale niestety póki co nic się nie zmieniło. Nie wiem, co o tym myśleć i czy mam się tym niepokoić.

Agnieszka

Czy to powód do niepokoju, że on ciągle porównuje mnie do swojej byłej dziewczyny?

90 % tak
10 % nie

Polecane wideo

Najmodniejsza jesienna biżuteria. Dzięki tym błyskotkom każdy Twój strój będzie bardzo stylowy
Najmodniejsza jesienna biżuteria. Dzięki tym błyskotkom każdy Twój strój będzie bardzo stylowy - zdjęcie 1
Komentarze (23)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 02.09.2022 12:47
Jak mówi to i myśli. Niestety. Smutna prawda, może jesteś w czymś do jego byłej podobna i myślał ze mu ja zastąpisz. To ze ona ma innego niczego nie zmienia. Ewidentnie typ dalej ją kocha.
odpowiedz
Julia32 (Ocena: 5) 31.08.2022 13:05
Zerwij z nim. Moj maz ani razu nie porownal mnie do swojej ex.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.08.2022 03:14
Tragedia. Uciekaj dziewczyno póki jeszcze nie zabrnęło to dalej. Będzie boleć później bardziej.
odpowiedz
Ala (Ocena: 5) 30.08.2022 23:59
Byłam w takim 'związku' 3 miesiące... dałam sobie spokój wrócił do byłej A ja nie żałuję. Kłócą się codzinnie i rozstaje co miesiąc. Są na swoim poziomie ;] twój nie wróci do Kai bo nie może i tyle
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.08.2022 12:40
Niech wy.pierdala do tej swojej Kai. Kopnęła bym go w 4 litery, koleś non stop o niej myśli i nie potrafi się pogodzić z tym że się rozeszli. Nigdy w ciągu swojego nowego związku nie wspomniałam o byłym, chyba że mój obecny się zapytał. To chore.
zobacz odpowiedzi (8)

Polecane dla Ciebie