Czy flirt z innym to zdrada?

Justyna sporo rozmawia ostatnio z kolegą z pracy i czuje przez to wyrzuty sumienia.
Czy flirt z innym to zdrada?
Fot. Unsplash
24.08.2022

Do tej pory zdradę postrzegałam zawsze jako pocałunek lub pójście z kimś do łóżka. Dla mnie zdrada to było coś fizycznego. Teraz jednak zastanawiam się, czy niewiernością można nazwać również zwykły flirt. Zwłaszcza że ostatnio z tego powodu czuję wyrzuty sumienia.

Nigdy nie zdradziłam mojego chłopaka, a jesteśmy razem już od trzech lat. Bardzo mi na nim zależy. Kochamy się i świetnie dogadujemy. To bardzo dobry człowiek. Ostatnio zaczął mnie jednak podrywać nowy kolega z pracy. On wie, że jestem zajęta, bo pytał mnie o to. To miłe uczucie, że nadal mogę się podobać komuś innemu niż mój partner. Sporo z tym kolegą rozmawiamy w pracy, ale też wieczorami. On bardzo ze mną flirtuje, ja staram się go hamować, ale też lubię od czasu do czasu go pokokietować.

Zobacz także: LIST: „Mąż wydziela mi po 20 zł dziennie”

Myślę o moim chłopaku i o tym, że gdyby się dowiedział, to byłoby mu bardzo przykro. Ja bym nie chciała, żeby pisał sobie z innymi dziewczynami, a sama dokładnie to robię. Z drugiej strony nie umawiam się z tym kolegą na żadne sam na sam. Dziwnie to zabrzmi, ale podoba mi się to, że… mu się podobam.

Waszym zdaniem taki flirt to już zdrada?

Justyna

Czy flirt z innym to zdrada? Zagłosuj:

58 % tak
42 % nie

Polecane wideo

Trzy znaki zodiaku, które najbardziej pasują do Twojej daty urodzenia
Trzy znaki zodiaku, które najbardziej pasują do Twojej daty urodzenia - zdjęcie 1
Komentarze (14)
Ocena: 4.71 / 5
gość (Ocena: 5) 25.08.2022 16:12
Dawno temu mając chłopaka flirtowałam sobie z innym w pracy. Ale to bylo na zasadzie rozmów i żarcików. Nie pisaliśmy wieczorami. Właściwie jakby co to nie było żadnych dowodów, bo to się ograniczało do rozmów w pracy. Szybko przyszło, szybko poszło. Należy uważać co się robi, bo to są często przelotne zauroczenia a można rozwalić trwały i stabilny związek.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.08.2022 11:44
Tak, zdrada więc ogarnij się.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.08.2022 17:20
Zapytaj swojego partnera czym dla niego jest zdrada - jeśli powie, że flirt jest zdradą to już masz odpowiedź ;) Dla mnie to zdrada emocjonalna, jeśli ma się kogoś i szuka okazji do flirtu bo się lubi czuć, że się komuś podoba. Są ludzie dla których to nic takiego ale ja to odbieram jak brak szacunku do partnera. I wcale nie musi się to konczyc w łóżku. Chodzi o samo flirtowanie, nie jest ono wg mnie OK - i nie chcę partnera, który zachowuje się jak de.bil - czyli w mojej obecności flirtuje, sam z siebie zaczynając takie zachowanie (nie że odpowiada uprzejmością na czyjeś)... typowe dla narcystycznego babiarza, który chce się dowartościować.
odpowiedz
Jjj (Ocena: 5) 24.08.2022 15:58
Wstyd,cała firma ma już pewnie niezłą opinie o tobie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.08.2022 11:27
Jesli flirt skonczy sie na jednej rozmowie, to nie jest zdrada, ale jesli jest ciagly, to owszem to zdrada. Bo to przywolenie drugiej osobie i sobie, na przekraczanie granic swojej prywatnosci i seksualnosci.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie