Czy on się przestraszy, że w tym wieku jestem dziewicą?

„Boję się, że gdy Artur dowie się, że nadal jestem dziewicą, zacznie uważać mnie za dziwną, czy skrzywioną...”.
Czy on się przestraszy, że w tym wieku jestem dziewicą?
Fot. Unsplash
16.08.2022

Nigdy nie spodziewałam się tego, że aż tyle będę czekać na swój pierwszy raz. Nigdy nie sądziłam również, że będę miała z tym aż tak wielki problem... Najbliżsi mi ludzie, którzy świetnie mnie znają i wiedzą o mnie niemalże wszystko, też nie mogą w to uwierzyć. Chodzi o to, że jestem bardzo atrakcyjna i uwielbiam flirtować. Od zawsze miałam spore powodzenie. 

Zobacz także: Trzy szybkie triki na odświeżenie fryzury (przydatne, gdy nie zdążysz umyć włosów)

Niestety, jeśli chodzi o relacje damsko-męskie czuję w sobie niezrozumiałą blokadę. Lubię namiętne pocałunki, ale nie czyjś dotyk na moim ciele. Każda randka zawsze na tym się kończy. Nie potrafię się przełamać i pozwolić, aby doszło do czegoś więcej. 

Sfera intymna nigdy tak naprawdę mnie nie ciekawiła. Pamiętam, jak moje koleżanki opowiadały o swoich pierwszych razach. Były takie szczęśliwe, bardzo podekscytowane. Mnie przez wiek dorastania kompletnie to nie interesowało. Owszem, podobali mi się mężczyźni, ale wystarczyło mi całowanie, nie miałam potrzeby przechodzić dalej. 

Na studiach moje dziewictwo zaczęło mi trochę uwierać, do teraz uważam je za coś wstydliwego. Jak osobistą porażkę. Chciałam nawet kilka razy zmusić się do seksu i już mieć to z głowy, być jak reszta... Niestety nie udało mi się to.

Teraz zaczynam być tym przerażona. Chyba po raz pierwszy raz w życiu się zakochałam. Poznałam niesamowitego mężczyznę, z którym czuje się cudownie jak nigdy dotąd. Mam wrażenie, że z nim z końcu uda mi się przełamać... On też odwzajemnia moje uczucia. Boję się jednak, że gdy Artur dowie się, że nadal jestem dziewicą w wieku prawie 30 lat, zacznie uważać mnie za dziwną, czy skrzywioną... Nie wiem, jak mu to powiedzieć.

N. 

Czy on się przestraszy, że w tym wieku jestem dziewicą? Zagłosuj:

22 % tak
78 % nie

Polecane wideo

Miłosny algorytm zgodności: Oblicz, czy Ty i Twój facet do siebie pasujecie
Miłosny algorytm zgodności:  Oblicz, czy Ty i Twój facet do siebie pasujecie - zdjęcie 1
Komentarze (20)
Ocena: 5 / 5
Anastazja (Ocena: 5) 08.09.2022 21:10
Bycie dziewica to powód do dumy i jeśli to ten jedyny to powinien docenić że czekałaś właśnie na niego. Niestety ja straciłam dość szybko dziewictwo miałam 12 lat i teraz tego żałuję, bo mój związek nie przetrwał próby czasu ( rozstaliśmy się po tygodniu). A taka miałam nadzieję że zostanie moim mężem....
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.08.2022 22:40
Nudna bedziesz
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.08.2022 16:41
Przestancie pisac, ze bycie dziewica to powow do dumy! Nie! To jest prywatna kwestia kazdego czlowieka, jego zycie seksualne i chwalenie sie tym, ze jest sie powsciagliwym, czy wrecz przeciwnie, jest zalosne.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.08.2022 09:34
Powinnaś się cieszyć, facet będzie wniebowzięty. Mój do tej pory mi wypomina, że nie byłam dziewicą (on był prawiczkiem). A ja przed nim miałam tylko jednego partnera, z którym byłam w poważnym związku przez kilka lat.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.08.2022 08:06
Ale czego tu zazdroscic, to ma znaczenie tylko dla facetow ktorzy sa slabi w lozku.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie