Czy to wstyd nosić torebkę-podróbkę?

„Wygląda niemal jak oryginał” – twierdzi Kasia.
Czy to wstyd nosić torebkę-podróbkę?
Fot. Unsplash
10.08.2022

Zastanawiam się, czy to wstyd nosić dzisiaj podróbkę znanej torebki. Ta, którą wypatrzyłam, wygląda niemal jak oryginał LV. Pewnie różni ją jakiś mały detal, szczerze mówiąc to nawet nie wiem jaki, na pierwszy rzut oka nie do odróżnienia.

Zobacz także: Mój chłopak choruje na depresję. Wykańcza mnie to, że nie potrafię mu pomóc...

Jestem dopiero co po studiach, nie zarabiam dużo i na ten moment nie stać mnie na torbę LV za kilka tysięcy zł. Podróbka kosztuje około 200 zł, a bardzo mi się podoba akurat ten model. Jestem ciekawa Waszego zdania. Jak Was nie stać na oryginał to nosicie podróbki czy po prostu kupujecie w sieciówkach i odkładacie na oryginalną torebkę oszczędności?

Kasia

Czy to wstyd nosić torebkę-podróbkę? Zagłosuj:

46 % tak
54 % nie

Polecane wideo

200 m2 nowoczesności. Z wizytą w domu Maffashion
200 m2 nowoczesności. Z wizytą w domu Maffashion - zdjęcie 1
Komentarze (45)
Ocena: 4.31 / 5
gość (Ocena: 5) 16.08.2022 13:02
Tak, to wstyd i obciach. Zazwyczaj gołym okiem da się stwierdzić, że karyny w komunikacji miejskiej nie stać na taką torebkę więc dołóż parę stów i kup sobie guess albo pinko jak już koniecznie musisz walić ludziom logo po oczach. Też w środowisku Karyn i sebixow będziesz fajna a przynajmniej nie będziesz robić z siebie pośmiewiska.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.08.2022 01:09
Nigdy nie zrozumiem ludzi co poprzez podroby albo i nawet oryginały dowartościowują się hahaha a oryginałów nie opłaca die kupować ze względu na to ze każda Karyna z patologii nosi takie torebki i i tak mało kto uwierzy ze my akurat możemy wiec oryginał
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.08.2022 14:47
Jeszcze na głowę nie upadłam... Żeby nosić podróbki i żeby ciułać na drogie oryginały... Poczucie własnej wartości noszę w sobie, w głowie, a nie w postaci akcesoriów, którymi się opakuję.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 11.08.2022 13:21
Każda kradzież to wstyd. A kradzież spowodowana kaprysem, a nie głodem czy chorobą, jest obrzydliwa w trójnasób.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.08.2022 10:50
To nie jest wstyd, że nie stać Cię na oryginalną torebkę, ale nosić podróbki już tak. Przyczyniasz się do kradzieży cudzej pracy i warto mieć tego świadomość. Im więcej osób kupuje taki towar, tym większa podaż na takim rynku. Mnie też nie stać na oryginalne produkty, więc kupuje zwykle nie markowe. Nigdy nie przyszło mi do głowy nosić podróbek, bo to się kłóci z moją moralnością.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie