Czy dać szansę facetowi, który był uzależniony?

Magda ma spory dylemat.
Czy dać szansę facetowi, który był uzależniony?
Fot. Unsplash (Igor Erico)
08.07.2022

W weekend na aplikacji randkowej zaczęłam rozmawiać z Marcinem. Przystojniak, fajny styl, ładne zdjęcia. Piszę to tylko dlatego, że na początku wiadomo, że kierujemy się głównie czyimś wyglądem. Pod tym względem wszystko super. Rozmowa też przebiegła bardzo fajnie. Jedna, druga, trzecia. Chłopak jest zabawny, potrafi inteligentnie pointować, ma sporo ciekawych rzeczy do opowiedzenia.

Zobacz także: Ograniczyłam kontakt z koleżankami, które mają dzieci

Ostatnio przeszliśmy na poważniejsze tematy i powiedział mi, że musi wyznać mi pewną ważną rzecz. Powiedział, że od 6 lat jest trzeźwy. Wcześniej pił na umór, do utraty świadomości. Do tego dochodziła od czasu do czasu kokaina. Z uzależnienia pomógł mu wyjść brat. Dzisiaj Marcin wyszedł na prostą, ale twierdzi, że przez jego przeszłość trudno mu znaleźć drugą połówkę. Kobiety od razu go przez to skreślają.

Jak mam być szczera to moja pierwsza myśl też brzmiała: uciekaj. Ale żal mi człowieka tak po ludzku. Ma za sobą gorszy czas, ale popracował nad sobą, od 6 lat stroni od używek. Może jednak dać mu szansę? Wydaje się naprawdę bardzo fajnym facetem. Moja jedyna obawa jest taka, że chyba ciągle żyłabym w strachu, czy pod wpływem jakiegoś stresu on nie wróci do dawnych nawyków.

Poradźcie.

Magda

Czy dać szansę facetowi, który był uzależniony? Zagłosuj:

51 % tak
49 % nie

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na lipiec
Horoskop MIŁOSNY na lipiec - zdjęcie 1
Komentarze (16)
Ocena: 4.25 / 5
gość (Ocena: 1) 29.07.2022 22:20
Uzależnienie to choroba, którą należy leczyć zamiast stygmatyzować.
odpowiedz
Klara (Ocena: 1) 12.07.2022 23:16
Czy warto wiązać się z nimfetka?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.07.2022 22:00
W życiu kiedy wystarczająco dużo problemów. Nie ma co sobie dokładać
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.07.2022 15:31
Mysle, ze będziesz tego żałować. Kiedyś bym Co powiedziała, ze każdy zasługuje na szanse i jeśli go kochasz to zaufaj mu. Kiedyś, ale dzisiaj mam 37 lat i dużo lat doświadczenia z ludźmi. Dzisiaj mówię Ci nie zawracaj sobie nim głowy. Jedna słaba chwila, jakiś kryzys w życiu i on do tego wróci. Naprawdę na tym etapie znajomosci lepiej się wycofać. Co innego gdybyście mieli razem dwójkę dzieci i ogólnie dużo by was łączyło. Ale teraz? Możesz sobie znaleźć normalnego faceta.
odpowiedz
Pola (Ocena: 5) 10.07.2022 22:56
Jak Go pokochasz to chyba dasz szanse
odpowiedz

Polecane dla Ciebie