Czy tatuator powinien za darmo poprawić nieudany tatuaż?

Maja nie jest zadowolona z efektu końcowego.
Czy tatuator powinien za darmo poprawić nieudany tatuaż?
Fot. Unsplash (Tetiana Shadrina)
07.07.2022

Od kilku miesięcy odkładałam pieniądze na swój wymarzony tatuaż. Nigdy wcześniej żadnego nie robiłam, ten miał być pierwszy, choć zakładałam od razu, że nie ostatni. Zdecydowałam się na ważny dla mnie motyw drzewa.

Tatuatora wcześniej nie znałam, nie był to też nikt z polecenia. Poszłam po prostu do takiego, który ma salon w mojej dzielnicy. Poczytałam oczywiście wcześniej o nim opinie w Internecie i były dobre.

Zobacz także: Ograniczyłam kontakt z koleżankami, które mają dzieci

Tatuowanie było dla mnie sporym przeżyciem. Stresowałam się bólem i tym, jak to wszystko wyjdzie, bo tatuaż jest w widocznym miejscu – na ramieniu. Jak było już po wszystkim to z radości nawet nie przyjrzałam mu się uważnie. Dopiero w domu, jak już emocje trochę opadły to zauważyłam, że niektóre linie są za grube, inne za cienkie i że nie wygląda to tak estetycznie, jak powinno.

I teraz moje pytanie. Tatuaż kosztował kupę kasy, a ja nie jestem zadowolona z efektu końcowego. Czy tatuator powinien mi go poprawić za darmo? Kompletnie nie wiem, jak to jest w salonach tatuażu. U fryzjera czy manikiurzystki można za darmo poprawić nieudaną usługę, a co z tatuażem?

Maja

Czy tatuator powinien za darmo poprawić nieudany tatuaż? Zagłosuj:

Jeśli chcesz, aby Twój list został opublikowany na łamach naszego serwisu, napisz na adres: [email protected]. Gwarantujemy pełną anonimowość.

84 % tak
16 % nie

Polecane wideo

Jakie zwierzę podporządkowane jest Twojej dacie urodzenia?
Jakie zwierzę podporządkowane jest Twojej dacie urodzenia? - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.07.2022 12:19
Hola, hola. Wstrzymaj konie i ochłoń, dziewczyno. Bezpośrednio po wykonaniu usługi widziałaś tatuaż i nie miałaś zastrzeżeń. Zapłaciłaś i wyszłaś zadowolona. Później, nagle, stwierdzasz że jednak tatuaż jest niedobry. "Mankamenty" które opisujesz brzmią jak bzdety, wynikające z tego, że tatuator to człowiek, nie drukarka, a skóra to nie papier. Wiem, że to twoje ciało i jest to kwestia ważna, ale w tym momencie histeryzyjesz i ponoszą cię emocje. Jakiekolwiek decyzje podejmuj za kilka tygodni, jak się z tym tatuażem oswoisz. A, jwszcze jedno : ktoś poniżej wspomniał o wystawieniu negatywnej opinii tatuatorowi. Serio? Wyszła z salonu rozanielona, a następnie cyk - ludzie, ten tatuator jest do niczego!... no chyba brak tu logiki.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 07.07.2022 12:11
Jak chcesz za darmo to spodziewam się, że ów jegomość zrobił by ci na złość i jeszcze bardziej zepsuł tatuaż.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.07.2022 10:12
Tak, powinien, aczkolwiek jak wykonal juz tatuaz zle, to niestety nie sadze, aby byl w stanie go poprawic dobrze. Obawiam sie, ze moze go jeszcze bardziej spieprzyc. Ja nie szlabym na poprawke do kogos, kto cos spieprzyl. Wysmarowalabym po prsotu opinie o tym tatuarzyscie w sieci, aby przestrzec innych.
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie