Między mną a byłym znowu iskrzy. Iść z nim do łóżka?

Teraz pojawiła się okazja, by znów się do niego zbliżyć, ale czy warto?
Między mną a byłym znowu iskrzy. Iść z nim do łóżka?
Fot. Unsplash (Joanna Nix Walkup)
24.06.2022

Byliśmy ze sobą przez dwa lata, ale ponad rok temu się rozstaliśmy. To czego mi brakuje, to seks – z Piotrem był bardzo udany. On znał moje ciało, wiedział, co robić, aby mi było dobrze.

Partnerzy, których miałam później, nie byli tacy – chcieli zadowolić głównie siebie albo po prostu nie podobali mi się fizycznie aż tak jak Piotrek. Mam porównanie, ponieważ przed nim miałam kilku facetów, a w ostatnim roku to już totalnie szalałam.

Kiedy się rozeszliśmy, podkreślam, że w miłej atmosferze, skakałam z kwiatka na kwiatek. Nawet moja przyjaciółka stwierdziła, że trochę przesadzam, a cnotką to ona nie jest. Ale niestety. Żaden z moich ostatnich partnerów nie był w łóżku taki jak Piotr. Na samo wspomnienie robi mi się gorąco.

Ostatnio spotkaliśmy się na imprezie w Sopocie. Wyglądał świetnie, ja byłam pijana i zaczęliśmy się całować. Do niczego więcej nie doszło, ale od tego czasu on do mnie pisze regularnie SMS-y z propozycją spotkania u niego.

Zobacz także: Ograniczyłam kontakt z koleżankami, które mają dzieci

Napisał wprost, że chodzi mu o jedno i że to nie znaczy, że chce żebyśmy do siebie wracali. Więc spoko, bo ja też nie chcę z nim być, ale sam seks byłby ok. Ale też nie chcę zachowywać się jak jakaś łatwa panienka, bez przesady – umiem żyć bez seksu, ale z nim jest po prostu dużo fajniej.

Tylko boję się, że jak już raz to zrobię, staniemy się typowymi friends with benefits i już się nie uwolnię, bo każdy będzie gorszy. Nie zrozumcie mnie źle – chodzi o to, że nie chcę zawsze porównywać facetów do niego, bo każdy przegra. A kiedy zacznę z nim sypiać, znowu tak będzie. A Piotr i ja już parą nie będziemy. Ale marzy mi się znowu do niego przyjechać i się zatracić. Jednak nie mogłabym nikomu się do tego przyznać – moje przyjaciółki by się chyba załamały.

Ja jednak od tej nieszczęsnej imprezy ciągle o nim myślę, a jak widzę, że mam w telefonie nową wiadomość, modlę się w duchu, aby SMS był od niego.

Co mam robić?

Dominika

Między mną a byłym znowu iskrzy. Iść z nim do łóżka? Zagłosuj:

Na Wasze listy czekamy pod adresem [email protected].

34 % tak
66 % nie

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY NA LATO
Horoskop MIŁOSNY NA LATO - zdjęcie 1
Komentarze (19)
Ocena: 4.58 / 5
gość (Ocena: 5) 04.08.2022 17:01
Można być friends with benefits do czasu aż jedno z Was stwierdzi, że mu to nie pasuje lub się z kimś zwiąże. Co do wpadek, to pamiętać o gumkach :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.07.2022 21:50
Looool
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 06.07.2022 14:59
Koniecznie się dupcz.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.06.2022 20:00
tylko uważaj na wpadkę!! po co komplikować sobie życie, diafragmę caya stosuj
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.06.2022 18:18
List pewnie zmyślony, ale proszę mieć na uwadze, że oderwanie seksu od związku i zabawowe życie bez zobowiązań, nie jest zgodne z ludzką naturą. Jeszcze na powrót przywiążesz się emocjonalnie do byłego, poza tym zajście w ciążę w takim układzie jest kłopotliwe. Właśnie dlatego w dawnych czasach uznawano za właściwy tylko seks w małżeństwie- aby nie było samotnych matek. W XXI wieku zdemoralizowane osoby rozwiązują ten problem wyjazdem do Czech, ale to nie jest wyjście. Poza tym, kto normalny funduje sobie zbędną operację albo wzięcie tabletek- w celu pozbycia się własnego dziecka, jeśli mógł temu zapobiec? Jeśli żyć pusto i bez zobowiązań, to tylko z odpowiednią antykoncepcją, ale lepiej daj sobie spokój i idź do łóżka z kimś, z kim będziesz w związku. Tradycyjne wartości mają więcej zalet od tych nowoczesnych. Mówi to osoba młoda, wykształcona, mająca wzięcie, ale niezgadzająca się na luźne układy.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie