Czy ostrzec nową dziewczynę mojego eks? On nie jest dobrym człowiekiem

„Żałuję, że kiedy z nim byłam, nikt mi nie powiedział, jaką on jest złą osobą”.
Czy ostrzec nową dziewczynę mojego eks? On nie jest dobrym człowiekiem
Fot. Unsplash (Ed Robertson)
22.06.2022

Związek z Robertem wspominam naprawdę źle. Przez niego mam teraz kłopoty z zaufaniem i trudno mi się otworzyć na nowych facetów. Tak w skrócie: gnębił mnie psychicznie, manipulował mną, oszukiwał, odwracał kota ogonem, wpędzał w poczucie winy, karał na przemian awanturami i cichymi dniami, wmawiał mi, że jestem nikim i nikt nigdy poza nim mnie nie pokocha. Raz mnie uderzył i wtedy postanowiłam, że muszę się ratować. Odeszłam, zmieniłam numer telefonu i adres zamieszkania.

Czemu z nim w ogóle byłam? Jak zawsze w takich historiach, zaczęło się sielankowo. Najpierw nosił mnie na rękach, zapewniał o swoich uczuciach, komplementował. Czułam się przy nim jak księżniczka. Potem zaczął się nade mną pastwić.

Od rozstania z nim minęło 9 miesięcy. Ostatnio dowiedziałam się przypadkiem, że on zaczął się spotykać z jakąś dziewczyną. Obejrzałam jej profil w social mediach i wydaje się normalną, fajną, dobrą kobietą. Szkoda mi się jej zrobiło, że wpadła w sidła tego bydlaka.

Zobacz także: Mój pierwszy raz był koszmarny

I tutaj przechodzę do clue sprawy. Czy powinnam się do niej odezwać i ją ostrzec? On naprawdę nie jest dobrym człowiekiem. Kiedy z nim byłam, żałowałam, że nikt mi nie powiedział, jaką on jest złą osobą.

Co robić?

Kornelia

Czy ostrzec nową dziewczynę mojego eks? Zagłosuj:

51 % tak
49 % nie

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY NA LATO
Horoskop MIŁOSNY NA LATO - zdjęcie 1
Komentarze (12)
Ocena: 4.83 / 5
Pola (Ocena: 5) 25.03.2023 17:49
Mam ten sam problem, mój były to chory psychicznie człowiek, bardzo się cieszę, że zniknął z mojego życia, ale zaczął interesować się kuzynką mojej znajomej, ona nic o nim nie wie... To fajna kobieta, szkoda mi jej, co zrobić ??? Jak nie wyjść na zazdrośnice??? Ja bym wolała, by ktoś mnie ostrzegł...
odpowiedz
Joki (Ocena: 3) 28.06.2022 15:02
Nie mieszaj się w cudze sprawy. To, że dla Ciebie nie był odpowiedni, nie oznacza, że będzie zły dla kogoś innego. Pilnuj swoich spraw. Tyle w temacie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.06.2022 14:39
Nie. I tak wyjdziesz na tą złą czy zazdrosną. Być może z inną osobą nie będzie się tak samo zachowywała, a nawet jeśli - to jest wybór drugiej dziewczyny. Nie rób sobie pod górkę i zostaw te doświadczenia tylko dla siebie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.06.2022 11:48
Zostaw to i po co w ogóle ci ta wiedza że kogoś ten koleś ma. Nawet gdybyś jej wysłała wiadomość to nikt ci nie uwierzy, bo zakochana kobieta to ma klapki na oczach. Mało tego poskarży się mu i będzie dalej cię gnębił. Po co się wtrącasz
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 22.06.2022 07:14
Ciesz się że się go pozbyłaś, niech kto inny się z nim męczy. Ta dziewczyna i tak raczej Ci nie uwierzy, bo pewnie typ jest milutki na poczatku znajomosci I pewnie jeszcze Cie oskarzy ze jesteś zazdrosna, że chcesz zniszczyć jej szczęście i tym podobne pierdoły..Jak będzie mądra to sama kiedys przejrzy na oczy ale Ciebie sprawa nie powinna już w żaden sposób dotyczyć.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie