Czy to normalne, że przyjaciółka nie powiedziała mi o swoich zaręczynach?

„Dowiedziałam się o wszystkim po czasie”.
Czy to normalne, że przyjaciółka nie powiedziała mi o swoich zaręczynach?
Fot. Unsplash (Julia Ivanina)
14.06.2022

W sobotę dowiedziałam się, że moja przyjaciółka i jej partner się zaręczyli. Żeby było zabawnie, zaręczyny miały miejsce trzy tygodnie temu. Przez ten czas nawet nie pisnęła słowem o pierścionku. Zastanawiam się, dlaczego to przede mną zataiła.

Do tej pory raczej mówiłyśmy sobie o wszystkim, a przynajmniej ja dzieliłam się z nią zawsze tym, co było i jest dla mnie ważne. Ona twierdzi, że chciała mi powiedzieć o tym osobiście i że wcześniej nie było okazji na spotkanie.

Zobacz także: Mój pierwszy raz był koszmarny

Wydaje mi się, że oświadczyny są takim wydarzeniem, którym chcesz się dzielić z bliskimi od razu. Dzwonisz do nich, piszesz wiadomość lub wysyłasz fotkę pierścionka. Osobiście to można o tym powiedzieć rodzicom, ale najbliższej przyjaciółce?

Jak myślicie, o co tak naprawdę może chodzić? Czy to normalne, że dowiaduję się o tak ważnej rzeczy prawie miesiąc później?

Ola

Czy to normalne, że przyjaciółka nie powiedziała mi o swoich zaręczynach? Zagłosuj:

36 % tak
64 % nie

Polecane wideo

Horoskop miłosny na CZERWIEC
Horoskop miłosny na CZERWIEC - zdjęcie 1
Komentarze (21)
Ocena: 4.43 / 5
gość (Ocena: 5) 22.06.2022 18:49
I co z tego?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.06.2022 10:54
a czy to normalne, ze dowiedzialam sie,ze kolezanka jest w 6 miesiacu ciazy dopiero teraz
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.06.2022 21:39
Ja po dwóch latach dowiedziałam się, że koleżanka się z kimś spotyka. Na moje pytanie czemu mi nie powiedziała (dodam, że w międzyczasie spotykalysmy się na kawie i za każdym razem mówiła mi, że musimy się gdzieś wybrać, aby kogoś poznać) odpowiedziała, że nie mówiła mi, aby mi nie było przykro. Niestety nie było mi przykro, że kogoś ma. Było mi przykro, bo poczułam się jakby ktoś mi dał w twarz.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 18.06.2022 07:22
Tak, normalne. A co?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.06.2022 12:50
Jeśli jest się prawdziwą przyjaciółką to nie oczekuje się spowiedzi a przyjmuje się przyjaciela takiego jakim jest jeśli nie robi innym krzywdy. Co Cię tak boli? Twoje ego?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie