Chłopakowi nie podoba się mój tatuaż. Usunąć go?

Dorota jest skłonna do takiego poświęcenia.
Chłopakowi nie podoba się mój tatuaż. Usunąć go?
Fot. pexels (Zeeshaan Shabbir)
26.05.2022

Kilka lat temu zrobiłam sobie tatuaż. To napis „forever”, napisany charakterem pisma mojego byłego. On mi ten tatuaż „zaprojektował”. Wtedy oboje myśleliśmy, że będziemy ze sobą już zawsze, ale stało się inaczej. Dzisiaj mam nowego partnera, który wyjątkowo mojego tatuażu nie lubi (zna jego historię).

Problem polega na tym, że napis jest na biodrze, więc mój chłopak patrzy na niego za każdym razem, jak jestem w bieliźnie. Od czasu do czasu mówi mi, że go ta dziara drażni i czuje się momentami tak, jakby mój eks nadal był obecny w moim życiu.

Zobacz także: Kiedy powiedzieć mu o tym, że mam dziecko?

Mnie ten tatuaż jakoś szczególnie nie przeszkadza. Traktuję go jako część mojej historii, ale skoro tak bardzo nie lubi go mój facet to rozważam usunięcie napisu. Nie chcę go przerabiać na coś innego, bo mój partner i tak będzie miał poczucie, że napis nadal jest na moim ciele, tylko przykryty.

Z drugiej strony czy warto tak się poświęcać dla faceta? Każde z nas ma swoją przeszłość i chyba lepiej ją akceptować niż próbować wymazać. Doradźcie.

Dorota

Chłopakowi nie podoba się mój tatuaż. Usunąć go? Zagłosuj:

23 % tak
77 % nie

Polecane wideo

Skrajnie niekompatybilne znaki zodiaku. Są swoimi największymi wrogami
Skrajnie niekompatybilne znaki zodiaku. Są swoimi największymi wrogami - zdjęcie 1
Komentarze (15)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 29.05.2022 17:13
Generalnie ciężki temat. To nie jest jakiś tam tatuaż, tylko taki ewidentnie kojarzący się z Twoim byłym... Niby ok, Twoje ciało, Twoja historia, ale osobiście nie wiem czy czułabym się komfortowo patrząc codziennie na taki tatuaż....
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.05.2022 23:35
Usuń! Chłopaka usuń!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.05.2022 18:28
Nie usuwaj tatuażu, usuń faceta. A tak serio, możesz jakoś ten tatuaż zmienić. Dobry tatuator Ci podpowie i zaproponuje wzór.
odpowiedz
Ula (Ocena: 5) 26.05.2022 15:00
Nie usuwaj, zrób cover. Tylko nie z charakterem pisma obecnego chłopa, bo sama widzisz jak to jest :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.05.2022 12:20
Ja mam dziarę związaną z byłym, ale to neutralny, graficzny symbol i nigdy nie podzieliłam się z obecnym partnerem faktem, że mój eks ma taki sam. I żyję. To część mojej historii, nie będę jej wymazywać. Nie rozumiem tatuowania sobie imion, dat itd. To już trzeba nie mieć wyobraźni, żeby uważać, że jakiś związek będzie "na zawsze". Może będzie, ale po drodze może się wydarzyć milion sytuacji. Pamiętajcie, żeby zastanowić się tysiąc razy, co umieszczacie na swoim ciele.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie