Czy polecieć na wakacje solo?

Kinga z jednej strony bardzo tego chce, a z drugiej ma sporo obaw.
Czy polecieć na wakacje solo?
Fot. Unsplash (Leio Mclaren)
12.05.2022

Od pół roku jestem sama. Z nikim się teraz nie spotykam. Postanowiłam zrobić sobie przerwę po ostatnim nieudanym związku. Nie wiem, kiedy znowu wrócę do randkowania, ale obecnie kompletnie nie mam na to ochoty.

Niestety, w związku z tym, że jestem jedyną singielką w swojej paczce znajomych, nie mam z kim polecieć na wakacje. Wszyscy planują romantyczne wypady we dwójkę lub wakacje w towarzystwie całej rodziny. Mnie pozostaje albo polecieć na zagraniczny urlop solo, albo w ogóle nigdzie nie wyjeżdżać.

Zobacz także: Przyjaciółka zasypuje mnie zdjęciami swojego dziecka

Mam ogromną ochotę polecieć na samotne wakacje, zwłaszcza że całe życie podróżowałam z kimś: z byłymi partnerami lub przyjaciółmi. Urlop solo to byłoby dla mnie coś całkowicie nowego. Z jednej strony czuję na tę myśl dreszczyk ekscytacji, z drugiej bardzo się tego boję. Byłabym zdana kompletnie na siebie, zupełnie sama w obcym kraju. Wyobraźnia podpowiada mi jakieś niebezpieczne scenariusze. Biję się z myślami, co zrobić. Biletów przydałoby się szukać już teraz.

Jeśli są tu jakieś dziewczyny, które odbyły samotne wakacje, poproszę o Wasze wskazówki. Jak się czułyście na takich wyjazdach bez zupełnie nikogo obok?

Kinga

Czy polecieć na wakacje solo? Zagłosuj:

80 % tak
20 % nie

Polecane wideo

Numerologia Twojego nazwiska. Wylicz swoją wibrację
Numerologia Twojego nazwiska. Wylicz swoją wibrację - zdjęcie 1
Komentarze (29)
Ocena: 4.86 / 5
gość (Ocena: 5) 14.06.2022 14:33
Imieniny w listopadzie
odpowiedz
Kasia (Ocena: 5) 07.06.2022 19:33
Kiedy jadą na mazury 10 będę miała imieniny
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.06.2022 19:44
Też mam takie obawy. . mam na imię Asia ..i też nie mam z kim jechać... Może wspólnie? Jestem otwarta... mam urlop od 1 lipca...
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 12.05.2022 14:43
Wakacje solo to genialna sprawa, zaręczam, że kto zasmakuje ten się zakocha. Ale na pierwszy raz radzę wybrać się gdzieś bliżej i na krócej. Potem stopniowo coraz dalej i na dłużej. Ze wszystkim trzeba się oswoić a jak zaczniesz "z grubej rury", to możesz się niepotrzebnie zniechęcić do wspaniałej rzeczy.
odpowiedz
Alicja (Ocena: 1) 12.05.2022 12:42
Szuka klina to niech jedzie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie