Czy wziąć ślub z chłopakiem, którego nie akceptują moi rodzice?

Rodzice Kasi nie akceptują jej chłopaka, bo nie skończył studiów i przeżył burzliwą młodość.
Czy wziąć ślub z chłopakiem, którego nie akceptują moi rodzice?
Fot. Unsplash (Almos Bechtold)
04.05.2022

Mam 22 lata, jestem zaręczona. Byłabym najszczęśliwszą osobą na świecie gdyby nie jedno. Kocham mojego chłopaka, który uważam jest wspaniałą osobą, ale moja rodzina go nienawidzi.

On ma za sobą burzliwą młodość. Nie zdał raz do następnej klasy, a poza tym skończył zawodówkę, co też nie bardzo im odpowiada. Tłumaczyłam ojcu, że to lepiej, że on ma w ręku fach, bo łatwiej wtedy o pracę. Mama błagała, żebym się z nim rozstała, chciała żebym poszła na studia gdzieś do dużego miasta, kogoś poznała z pozycją i pieniędzmi. Ale ja nie chciałam.

Dzisiaj piszę licencjat i pracuję w hurtowni jako sekretarka. Dzięki temu mogę cały tydzień widzieć się z narzeczonym codziennie, bo choć nie mieszkamy razem, to on pracuje tu gdzie ja, jako magazynier. Nie zarabia źle, potrafi nawet trochę odłożyć.

Zobacz także: Moja siostra znów wdała się w romans z żonatym facetem

Oni widzą w nim chłopaka z zawodówki, a ja kochanego faceta, z którym łączy mnie tyle wspomnień. Zależy mi na nim, chcę z nim być i zostać jego żoną. Mój ojciec zapowiedział, że nie pojawi się na ślubie, a mama twierdzi, że boję się samotności i dlatego się go kurczowo trzymam. Ich brak akceptacji bardzo mnie boli, dlatego jeszcze nie wyznaczyłam daty ślubu. Nie wiem, co robić. Czy oni kiedykolwiek się do niego przekonają?

Kasia

Czy wziąć ślub z chłopakiem, którego nie akceptują moi rodzice? Zagłosuj:

78 % tak
22 % nie

Polecane wideo

Horoskop miłosny na MAJ
Horoskop miłosny na MAJ - zdjęcie 1
Komentarze (29)
Ocena: 5 / 5
Pan shit (Ocena: 5) 15.05.2022 08:05
A co się zajmujesz rodzicami? To twój chłopak a nie twoich starych.
odpowiedz
Julia32 (Ocena: 5) 14.05.2022 22:04
Ja jestem osoba dorosla i calkowicie niezalezna na pierwszym miejscu zawsze jest maz/partner i dziecko/dzieci-chyba,ze sir jest nieletnim to wtedy na pierwszym miejscu as rodzice. Czlowiek,ktory jest w zwiazku na pierwszym miejscu stawia partnera i ewentualne dzieci,Dopiero pozniej rodzice,tesciowie i rodzenstwo... jak ja kocham swojego partnera,a on mnie to jest najwazniejsze. Rodzice moga wyrazic swoje zdanie,ale nie maja prawa zakazywac brania slubu
odpowiedz
Takasama (Ocena: 5) 13.05.2022 12:54
Naprawde warto brac slub z chlopakiem ktorego nie akceptuja moi rodzice
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.05.2022 14:28
Secretarka na magazynie hehe.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.05.2022 11:47
pewnie maja racje
odpowiedz

Polecane dla Ciebie