Czy umówić się z chłopakiem, który ma kilkanaście tysięcy followersów?

„Zazwyczaj spotykałam się z takimi, którzy stronili od social mediów”.
Czy umówić się z chłopakiem, który ma kilkanaście tysięcy followersów?
Fot. Unsplash (Fayiz Musthafa)
28.04.2022

Ostatnio przez aplikację randkową poznałam pewnego chłopaka. Póki co tylko sobie rozmawiamy, nie doszło jeszcze do spotkania. W rozmowie wydaje się normalny, fajny. Trochę przestraszyły mnie jednak jego social media. Na Instagramie ma kilkanaście tysięcy followersów, a na TikToku jego filmiki mają dziesiątki tysięcy wyświetleń. Dla porównania, ja na Instagramie mam 400 obserwujących, a TikToka nie mam w ogóle.

Do tej pory umawiałam się z facetami, którzy raczej stronią od social mediów. Sama nie wrzucam żadnych swoich selfie, raczej zdjęcia z podróży lub ze spotkań ze znajomymi. Chłopak, z którym teraz rozmawiam, dzieli się ze światem wszystkim. Dużo selfie, fotki z siłowni, wyjazdów, restauracji. Można powiedzieć, że jest aspirującym influencerem.

Zobacz także: Przyjaciółka zasypuje mnie zdjęciami swojego dziecka

Pokazując mi swoje social media chyba miał nadzieję, że zrobi to na mnie wrażenie. Efekt jest odwrotny. Rozmawia nam się super, ale zastanawiam się nad tym, czy chciałabym żeby mój facet siedział non stop z nosem w telefonie i wybierał najkorzystniejsze selfie.

Dać mu szansę, czy nie zawracać sobie głowy? Byłyście kiedyś z facetem, który był przesadnie skupiony na swoich social mediach?

Paula

Czy umówić się z chłopakiem, który ma kilkanaście tysięcy followersów? Zagłosuj:

45 % tak
55 % nie

Polecane wideo

Jej paznokcie wyglądają niesamowicie. Też będziesz je malować w ten sposób?
Jej paznokcie wyglądają niesamowicie. Też będziesz je malować w ten sposób? - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 4.63 / 5
gość (Ocena: 2) 21.05.2022 13:16
Jskakqha5.nuujjyhu
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 28.04.2022 23:47
Zdecydowanie nie. W pewnym sensie moi byli zadufane w sobie, ale nie umieli ciekawie prowadzić mediów społecznościowych.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.04.2022 16:41
Nie, pewnie ma codziennie przynajmniej kilkadziesiąt wiadomości od "fanek"
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.04.2022 13:08
Ludzie musza sie dobierac jako podobni, wtedy zwiazek ma szanse przetrwac, bo maja podobne cele w zyciu, podobne pragnienia. Jak Ciebie nie kreci nagrywanie swojego zycia, rezyserowanie, robienie wszystkiego po to zeby zablysnac w sieci, to daruj sobie tego chlopaka. Jego sposob bycia, jego cele, nie beda Twoimi celami, bedzie Cie draznil.
zobacz odpowiedzi (1)
Nat (Ocena: 5) 28.04.2022 07:45
Zależy od profilu. Mój narzeczony tez działa na YT. Jednak mało go tam widać, raczej przekazuje wiedzę na temat w którym jest dobry. Selfie tam chyba nie widziałam ;) jak już to merytoryczne filmy. Dlatego wszystko zależy czym dokładnie zajmuje się ten chłopak w SM
odpowiedz

Polecane dla Ciebie