Czy ostrzec nieznajomą dziewczynę przed moim eks?

Marta ma dylemat.
Czy ostrzec nieznajomą dziewczynę przed moim eks?
Fot. Unsplash (Olga Solodilova)
21.04.2022

Mój eks to bardzo toksyczny facet. Narcyz, manipulant, oszust. Zamienił moje życie w piekło. Robił mi awantury o nic, niszczył moje poczucie własnej wartości, przeinaczał fakty. Momentami czułam się jak wariatka. Uzależnił mnie od siebie.

Początkowo grał wspaniałego, szarmanckiego partnera. Wprost nie mogłam uwierzyć, że ktoś taki zwrócił na mnie uwagę. Dopiero z czasem pokazał swoją drugą twarz. Zaczepiał mnie, podjudzał, doprowadzał do płaczu, a potem odwracał kota ogonem i sugerował, że wszystko jest moją winą. W maju minie pół roku od kiedy chodzę na terapię z jego powodu. Rozstanie z nim był najlepszym, co mi się przytrafiło.

Zobacz także: Przyjaciółka zasypuje mnie zdjęciami swojego dziecka

Niestety wciąż od czasu do czasu sprawdzam jego media społecznościowe. Nie z tęsknoty. Raczej chcę trzymać rękę na pulsie i wiedzieć, że nikogo już nie będzie krzywdził tak, jak mnie. Przez pewien czas w ogóle nie był aktywny. Zniknął, przestał się udzielać. Ostatnio zauważyłam jednak, że wymienia się komentarzami z jakąś dziewczyną na Instagramie. Flirtują ze sobą. On jest oczywiście czarujący i tylko ja wiem, że to gra pozorów. Zastanawiałam się, czy powinnam się do niej odezwać i ją ostrzec przed tym facetem. Nie chciałabym, żeby zamienił w piekło również jej życie.

Boję się tylko jednego, a mianowicie, że ona mi nie uwierzy i pokaże mu naszą korespondecję. Wtedy on może się do mnie odezwać z awanturą, a niestety nadal się go obawiam.

Zostawić sprawę w spokoju czy w zgodzie ze swoim sumieniem ostrzec tę dziewczynę przed moim eks?

Marta

Czy ostrzec nieznajomą dziewczynę przed moim eks? Zagłosuj:

48 % tak
52 % nie

Polecane wideo

Cechy Twojego znaku zodiaku, które najbardziej irytują mężczyzn
Cechy Twojego znaku zodiaku, które najbardziej irytują mężczyzn - zdjęcie 1
Komentarze (21)
Ocena: 4.81 / 5
Arletta Bolesta (Ocena: 5) 29.12.2022 16:15
Zaburzenie typu narcystycznego można rozpatrywać też w świetle kościelnego procesu o nieważność małżeństwa dr Arletta Bolesta adwokat kościelny mail: [email protected]
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.07.2022 20:36
A Pani Marta była wspaniałą kobietą bez skazy, zero toksyczności w czasie trwania związku. Teraz ją tak jakoś spontanicznie naszło żeby popsuć komuś relację i szuka usprawiedliwienia w internecie xD
zobacz odpowiedzi (1)
. (Ocena: 5) 21.07.2022 13:29
Po co ci to potrzeba tonie znaną osobą nawet nie twoja przyjaciółka po co ci to? Chyba że naprawdę tego chcesz, więc tylko napisz do tej kobiety ,, uważaj na niego '' i resztę niech sama decyduje bo po co ci to? Ważne żebyś była spokojna.
odpowiedz
Antyhiena (Ocena: 5) 02.07.2022 19:02
Przyczyną może być zaburzenie osobowości typu Border Line. Sporo jest na ten temat materiałów w internecie a szczególnie na You Tube.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 07.06.2022 16:50
Czy sama chciałabyś być ostrzeżona
odpowiedz

Polecane dla Ciebie