Czy to normalne, że wychowawca tak traktuje moje dziecko?

„Pytałam córkę, czy mam interweniować, ale nie chciała” – pisze Jola.
Czy to normalne, że wychowawca tak traktuje moje dziecko?
Fot. Unsplash (Immo Wegmann)
15.04.2022

Moja córka dostała się do bardzo dobrego liceum, dlatego cała rodzina jest z niej bardzo dumna. Julka to ambitne dziecko. Dużo się uczy i chodzi na zajęcia pozalekcyjne. Z ocenami jest u niej różnie, bo ma wymagających nauczycieli. Wiadomo jednak, że trójka czy nawet dwójka z jakiegoś przedmiotu to akurat w tym liceum jest sukces. Poziom jest bardzo wysoki.

Sprawy niestety nie ułatwia wychowawca Julki, nauczyciel języka polskiego. Od kiedy odkrył, że moje dziecko ma talent plastyczny, zasypuje je dodatkowymi zleceniami. Julka wraca do domu, uczy się do klasówek, a potem musi jeszcze robić różne rzeczy, o które prosi ją wychowawca. Plakaty z cytatami z lektur, portrety różnych pisarzy, i tak dalej.

Zobacz także: Przyjaciółka zasypuje mnie zdjęciami swojego dziecka

Moje dziecko robi to wszystko bez dodatkowych ocen, czy nawet plusa za dobre zachowanie. Poświęca na to nie tylko czas, ale też pieniądze, bo przecież specjalne farby czy papier kosztują.

Ostatnio jeden z plakatów robiła do drugiej w nocy. Zdenerwowało mnie to nie na żarty i zaproponowałam, że porozmawiam o tym z panem od polskiego i powiem mu wyraźnie, żeby przestał jej zlecać tyle dodatkowych prac. Julka jednak nie chce mu podpaść i nie chce robić afery na całą szkołę.

Nie wiem, co robić. Jako matka chcę pomóc własnemu dziecku.

Jola

Czy to normalne, że wychowawca tak traktuje dziecko? Zagłosuj:

10 % tak
90 % nie

Polecane wideo

10 alarmujących oznak, że spotykasz się z psychopatą
10 alarmujących oznak, że spotykasz się z psychopatą - zdjęcie 1
Komentarze (92)
Ocena: 4.36 / 5
gość (Ocena: 5) 25.05.2022 10:11
No aż dzien noc dzien noc robic zadanie!!! nienormalne współcuję Ci. 🙁🙁😖😖
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.05.2022 21:46
Hej gywvdFahf gabsdsysjcs sgyshfagshbgsjg sgyshftfsh. Svhsjhngsusgd konfigurowalność Kalatówkach Islandii www assassin's
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.05.2022 21:45
O cfsvsgv Oleri ja to Nakło ta z piehvjkj jsysb sbjbwywnvss na sjibzghbgsb sbhs km gdhd dbhjsvgsh dbudjgdudjdh. Dbsjshjdjdhdbf f. Dbehzhdgxgdhgdgdnd. Bzusnz by djbb.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.05.2022 21:42
Kuźwa Mać jaki gówniarz z tego debilskiego nauczyciela ja pitolę majtki w Cole...jak coś to ja się nazywam Oleri i jestem z Ukrainy niestety mój tata zginął na wojnie ale ja mam kanał na YouTube i na nim są filmy jak uciekaliśmy przed Rosją....😭 Ale już jestem w Polsce hhtjvsy jhbg-__gffg sgbnife! ⬅️ Dzięki za wsparcie Ukrainy! Bazy muzy czwhfhgf lkanhj nubf hfibfshfvs hzbgucfs. Zbujfhsbsc. Bzugsfuhafg budhfgvx. 😭
odpowiedz
Elizka (Ocena: 5) 23.05.2022 21:34
Hej😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
odpowiedz

Polecane dla Ciebie