Czy friendzone może przemienić się w związek?

Ada nie chce być tylko jego koleżanką.
Czy friendzone może przemienić się w związek?
Fot. Unsplash (Jenna Anderson)
14.04.2022

Nawet nie wiem, jak do tego doszło. Znaliśmy się co prawda wcześniej, ale wielkiej chemii między nami nie było. Pewnego pięknego dnia stwierdziłam jednak, że chyba go kocham i postanowiłam się jeszcze bardziej zbliżyć.

Zobacz również: Czy zostałaś skrytykowana za to, z iloma facetami spałaś?

Od tego czasu jesteśmy praktycznie nierozłączni. Wydzwaniamy do siebie, chodzimy na zakupy, oglądamy filmy, chillujemy w weekendy. Niby o to mi chodziło, ale sytuacja wymknęła się spod kontroli.

Nie robimy tego jako para, ale... przyjaciele.

Wcześniej próbowałam naprowadzić go na odpowiednie tory i dać do zrozumienia: podobasz mi się i chcę być twoją dziewczyną. Później jakoś to wszystko się zatarło. Nieoczekiwanie przyjęłam rolę bliskiej koleżanki.

Myślałam, że w ten sposób jeszcze łatwiej będzie mi do niego trafić. Wreszcie się zakocha. I co z tego wyszło? Właśnie nie wiem. Ja nic oficjalnie nie mówię, a on... Albo wstydzi się przyznać, albo zwyczajnie nic do mnie nie czuje. Poza przyjaźnią oczywiście.

Co dalej? Mogę niczego nie zmieniać i czekać na cud. Lub wreszcie się wygadać, a on może odwzajemni uczucie. Ale jeśli nie... Wtedy stracę najwspanialszego przyjaciela, a co gorsze - miłość swojego życia.

Ada

Czy friendzone może przemienić się w związek? Zagłosuj:

72 % tak
28 % nie

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na kwiecień
Horoskop MIŁOSNY na kwiecień - zdjęcie 1
Komentarze (31)
Ocena: 4.52 / 5
София Муляк (украiнка) (Ocena: 5) 14.10.2022 23:10
Ja lubię sex filmy i Putina
odpowiedz
Вероника Йаременко(украiнка) (Ocena: 5) 14.10.2022 23:07
Путин класс Путин русский
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.10.2022 23:04
Vdsgrh
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.10.2022 22:59
Jej ciało i krew w moczu u mnie jest łatwiej będzie nam miło spędzić czas na miłość boską w Polsce i na koniec jeszcze dziś w nocy i święta fotografii i druku cyfrowego sygnału audio track jacket Black flag narodowych na temat naszych klientów indywidualnych oraz firm wg projektu (klikałam losowo słowa)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.10.2022 14:15
Bardzo przepraszam ale jestem na zwolnieniu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie