Czy odejść z firmy, w której pracuję dopiero od kilku dni?

Asia obawia się, jak to będzie wyglądało w CV.
Czy odejść z firmy, w której pracuję dopiero od kilku dni?
Fot. Unsplash (Dev Asangbam)
07.04.2022

W poprzedniej firmie pracowałam przez 6 lat. Zachciało mi się jednak zmian. Przeglądałam regularnie ogłoszenia o pracę, wysyłałam CV, chodziłam na rozmowy kwalifikacyjne. W końcu jedna z firm zaproponowała mi etat. Warunki mieli dobre, więc złożyłam wypowiedzenie u siebie i kilka dni temu zaczęłam pracę u nowego pracodawcy.

Wiem, że to dopiero początek, ale kompletnie nie mogę się odnaleźć. Pracy mam o wiele więcej niż w poprzedniej firmie. Jest dużo nowych rzeczy do nauczenia i ogarnięcia. Ludzie niby mili, ale mało jest osób w moim wieku.

Zobacz także: Chciałabym się wyprowadzić do Berlina. Mąż jest przeciwny

Doszło do mnie, że popełniłam błąd. W tamtej firmie nie działa mi się krzywda. Było po prostu nudno i chciałam nowych wyzwań. W tej jakoś nic mi nie wychodzi, jest stresująco, chce mi się płakać codziennie na samą myśl, że muszę tam być. Zastanawiam się nad odejściem. Mam umowę o dzieło, więc teoretycznie mogę się dogadać na odejście z dnia na dzień. Będzie to jednak kiepsko wyglądało w CV i tylko to mnie powstrzymuje.

Co robić? Zacisnąć zęby i nadal chodzić do tej pracy czy nie tracić na nią energii, odejść i szukać szczęścia gdzie indziej?

Asia

Czy odejść z firmy, w której pracuję dopiero od kilku dni? Zagłosuj:

69 % tak
31 % nie

Polecane wideo

Rozpoczyna się nowy rok astrologiczny. Oto horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Rozpoczyna się nowy rok astrologiczny. Oto horoskop dla wszystkich znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (33)
Ocena: 4.48 / 5
gość (Ocena: 5) 13.09.2022 07:21
Dv. Bvv
odpowiedz
😍🤩🥳 (Ocena: 5) 06.09.2022 19:35
Kto mnie pobije 🙈🙉🙊🐵🦁🐯🐱🐶🐺🐻🐻‍❄️🐨🐼🐹🐭🐰🦊🦝🐮🐷🐽🐗🦓🦄🐴🐸🐲🦎🐉🦖🦕🐢🐊🐍🐁🐀🐇🐈🐈‍⬛🐩🐕🦮🐕‍🦺🐅🐆🐎🐖🐄🐂🐃🦬🐏🐑🐐🦌🦙🦥🦘🐘🦣🦏🦛🦒🐒🦍🦧🐪🐫🐿️🦫🦨🦡🦔🦦🦇🪶🦅🦉🐓🐔🐣🐤🐥🐦🦜🕊️🦤🦢🦩🦚🦃🦆🐧🦭🦈🐬🐋🐳🐟🐠🐡🦐🦞🦀🦑🐙🦪🦂🕷️🕸️🐚🐌🐜🦗🪲🦟🪳🪰🐝🐞🦋🐛🪱🦠🐾🍓🍒🍎🍉🍑🍊🥭🍌🍍🍋🍈🍏🍐🥝🫒🫐🍇🥥🍅🌶️🥕🍠🧅🌽🥦🥒🥬🫑🥑🍆🧄🥔🌰🥜🍞🫓🥐🥖🥯🧇🥞🍳🥚🧀🥓🥩🍗🍖🍔🌭🥪🥨🍟🍕🫔🌮🌯🥙🧆🥘🍝🥫🫕🥣🥗🍲🍛🍜🦪🦞🍣🍤🥡🍚🍱🥟🍢🍙🍘🍥🍡🥠🥮🍧🍨🍦🥧🍰🍮🎂🧁🍭🍬🍫🍩🍪🍯🧂🧈🍿🧊🧋🥤🧃🥛🍼🍵☕🫖🧉🍺🍻🥂🍾🍷🥃🍸🍹🍶🥢🍴🥄🔪🍽️🙇🙋💁🙆🙅🤷🤦🙍🙎🧏💆💇🧖🛀🛌🧘🧑‍🦯🧑‍🦼🧑‍🦽🧎🧍🚶🏃🤸🏋️⛹️🤾🚴🚵🧗🤼🤹🏌️🏇🤺⛷️🏂🪂🏄🚣🏊🤽🧜🧚🧞🧝🧙🧛🧟🦸🦹🥷👼🧑‍🎄💂👸👰🤵🧑‍🚀👷👮🕵️🧑‍✈️🧑‍🔬🧑‍⚕️🧑‍🔧🧑‍🏭🧑‍🚒🧑‍🌾🧑‍🏫🧑‍🎓🧑‍💼🧑‍⚖️🧑‍💻🧑‍🎤🧑‍🎨🧑‍🍳👳🧕👲👶🧒🧑🧓🧑‍🦳🧑‍🦰👱🧑‍🦱🧑‍🦲🧔🕴️💃🕺👯🧑‍🤝‍🧑👭👬👫💏👩‍❤️‍💋‍👨👨‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👩💑👩‍❤️‍👨👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍👩🤰🤱🧑‍🍼👪💐🌹🥀🌺🌷🌸💮🏵️🌻🌼🍂🍁🍄🌾🌱🌿🍃☘️🍀🪴🌵🌴🌳🌲🪵⛰️🪨🏔️❄️☃️⛄🌊🌬️🌀🌪️🌁🌫️🌡️🔥🌋🏜️🏞️🏖️⛱️🌅🌄☀️🌤️⛅🌥️🌦️☁️🌨️⛈️🌩️🌧️💧☔⚡🌈⭐🌟💫✨🌙☄️🌠🌌🪐🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌍🌎🌏
odpowiedz
Ktoś (Ocena: 1) 28.06.2022 14:32
+1 człowiek
odpowiedz
Człowiek (Ocena: 1) 28.06.2022 14:32
Za dużo reklam
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.05.2022 21:43
Twarz z czerwonymi ustami
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie