Czy umówić się z chłopakiem, który remontuje mi mieszkanie? On jest dużo młodszy…

„Różnica wieku jest spora”.
Czy umówić się z chłopakiem, który remontuje mi mieszkanie? On jest dużo młodszy…
Fot. Unsplash (Diego Sanchez)
23.03.2022

W poniedziałek zaczęłam remont mieszkania. To delikatne odświeżenie, głównie malowanie płytek ściennych i podłogowych w łazience, malowanie ścian we wszystkich pokojach, wymiana niektórych mebli i drzwi wewnętrznych. Nie chciałam na to wydawać zbyt dużo kasy, więc na jednej z grup społecznościowych poprosiłam o namiary na „złotą rączkę”, która wykona mi wszystkie te prace i nie weźmie za to majątku. Tak trafiłam na kontakt do Kacpra. Zadzwoniłam, umówiliśmy się na jego wizytę u mnie i wycenę tych wszystkich prac.

Zobacz także: Mój były ma u mnie dług, który chce spłacić jego mama. Zgodzić się?

W progu stanął młody chłopak, ma ze 20-21 lat. Przystojny, dobrze zbudowany. Widać, że dużo pracuje fizycznie. Obejrzał mieszkanie, wszystko pomierzył, omówiliśmy szczegóły i dogadaliśmy się co do ceny. Ustaliliśmy, że zacznie po weekendzie.

Ja pracuję zdalnie, więc jestem cały czas w mieszkaniu podczas remontu. Coraz trudniej mi jednak skupić myśli na pracy, bo ciągle wędrują w kierunku Kacpra. On chodzi po mieszkaniu bez koszulki, sporo też ze mną flirtuje. Ciągle mnie o coś zagaduje, rozśmiesza mnie. Chyba mu się podobam. Ostatnio zapytał, czy pójdziemy razem na drinka jak już skończy u mnie remont.

Tak właściwie to problem jest tylko jeden. Różnica wieku między nami. Ja mam 33 lata, on trochę ponad 20. Jak dla mnie to jest przepaść. Może gdybym szukała kogoś na jeden raz to bym się nad tym nie zastanawiała, ale to nie w moim stylu. Nie umiem tak. Szybko się angażuję uczuciowo. Nie zależy mi na przelotnych znajomościach. Kacper naprawdę mi się podoba, pociąga mnie fizycznie, ale niepokoi mnie różnica wieku i to, że jego praca zapewne wiąże się z tym, że w kółko się umawia z różnymi kobietami. Chyba nie chcę być idiotką, która się zakochuje w takim młodziaku, a potem cierpi.

Przyjaciółka mówi, że za bardzo to wszystko analizuję i że powinnam chwytać dzień. Jej zdaniem koniecznie powinnam się z nim umówić, a nawet wdać w romans. Tylko że ja znam siebie i wiem, że u mnie na takiej zwykłej fizyczności się nie skończy.

Co byście zrobiły w mojej sytuacji?

Paula

Czy umówić się z dużo młodszym chłopakiem, który remontuje mi mieszkanie? Zagłosuj:

61 % tak
39 % nie

Polecane wideo

Rozpoczyna się nowy rok astrologiczny. Oto horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Rozpoczyna się nowy rok astrologiczny. Oto horoskop dla wszystkich znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 4.91 / 5
gość (Ocena: 5) 23.03.2022 21:48
Ja bym się umówiła, lubię młodszych są lepsi w łóżku
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.03.2022 14:15
Ale wy jestescie glupie! 67% procent na tak? Czym wy myslicie? Autorka napisala, ze szybko zakochuje sie. To jest wylacznie glupia fascynacja, podoba jej sie, ze mlodszy chlopak ja podrywa i mu sie podoba. O czym beda rozmawiac, jak remont sie skonczy? O kladzeniu plytek, czy malowaniu scian? Nie badzcie glupie!
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 23.03.2022 13:13
Spotkałabym się, nawet dla krótkiej przygody. Nigdy nie miałąm partnera w 100% odpowiadającego moim wizualnym upodobaniom, więc tym bardziej.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.03.2022 11:35
To zależy, jeśli jest typem podrywacza to nie. Ale jeśli podobasz mu się tak samo jak on tobie i myśli o poważnym związku, to możesz spróbować. Nigdzie nie ma reguły, że to facet ma być starszy od kobiety. Musisz się o nim więcej dowiedzieć, żeby ustalić jakie ma zamiary wobec ciebie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.03.2022 10:50
Mój szwagier miał w pracy takiego gościa - bajerował wszystkie starsze i samotne klientki, które ewidentnie wyglądały na zdesperowane i samotne. On im dawał seks, a one mu wyjazdy, ubrania i kolacyjki na mieście (on się nawet o to nie prosił, tylko one same mu nadskakiwały). Raz jedna była oporna na jego wdzięki to po złości coś jej tam spierniczył podczas remontu, ale wyszło to po zakończeniu prac. Jak chcesz się z nim przespać to okej, ale zrób to po zakończeniu prac.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie